Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok csatlakozni...

Miért nem tudok csatlakozni az Internethez? Mit tegyek, hogy jó legyen? (nagyon fontos! )

Figyelt kérdés

ADSL internetem van, modemmel egyutt, tegnap tudtam csatlakozni, újratelepítettem az XP-t és most csatlakoznék és ezt írja ki :


"Kapcsolódás a következőn keresztül : WAN miniport (PPPOE)

Hiba: 769: A megadott cél nem érhető el. "


A nethez úgy csatlakozom, hogy Hálózati kapcsolatok -> Új kapcsolat -> Kapcsolódás az internethez -> Kézzel állítom be a kapcsolatot -> Kapcsolódás felhasználónevet és jelszót igénylő szélessávú kapcsolat segítségével -> Beírok internetszolgáltató nevéhez vmit (ez mind1, de mondjuk azt irtam ide h Internet" -> Beirom a felhasználónevet, jelszót -> rámegyek a létrehozott kapcsolatra, kijön egy ablak, csatlakozás.


Na és ha rámegyek h csatlakozás akkor írja ki a fent említett hibaüzenetet.


Biztos h azért nem jó, mert újraraktam a gépet, de mit csináljak, hogy jó legyen? (laptopról írom a szöveget...)


2011. szept. 25. 15:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Talán le kell tölteni hozzá valamit?
2011. szept. 25. 16:03
 2/4 anonim ***** válasza:

Fent van a hálókártya drivere?

dhcp n kapod a netet? vagy fixen?

szolgáltató is segitene szerintem.

2011. szept. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első körben az alaplap chipset-ét kéne felrakni, mert addig szinte semmi nem működik XP alatt.


Vagy megszabadulsz az XP-től, és felraksz egy Win7-et, amivel garantáltan nem kell sz.rakodnod.

2011. szept. 26. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát garantáltan azért nem

de jobb sokal mint xp

azt meg ugy gondoltam hogy minden más drivert feltett "csak" hálókártyájét nem.

és ha fent is van mindenkinek kel egy hálózati beálitás is föleg ha nem dhcp s nem elég az hogy megadok egy nevet jélszót és kész is.

2011. szept. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!