Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Dell Inspiron N5110-l hogy...

Dell Inspiron N5110-l hogy kell csatlakozni az internethez? Bőv. Lent!

Figyelt kérdés
Most vettem a laptopot,windows 7 van még csak rajta.Szeretnék fellépni internetre,illesztőprogramokért,meg ilyesmi,de sajnos nem jövök rá hogyan kell :S Itthon telefonkábeles,modemes internetünk van az asztali géphez.Szereztem 1 routert,feltelepítettem,és elvileg minden okés vele,küldi a jelet.De sajnos nem tudom hogy a laptopon h kellene aktiválni a wifit,és fogni a jelet :S Segítenétek kérlek ??
2011. júl. 27. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen a típusa a wifi adapteredhez?, lehet, hogy ahhoz is driver kéne, nem adtak a gépedhez alapból driveres cd-t?

+ a laptopon csak a wifi nem működik, kábellel megy a net?

Jobb alsó sarokban a vezeték nélküli hálózatok gomb nem található? :D

2011. júl. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát jobb alsó sarokban semmi ilyesmi h vezeték nélküli hálózatok,és kábellel se megy,próbáltam úgy is...:S
2011. júl. 27. 19:24
 3/3 anonim ***** válasza:

hülye kérdés: wifi gomb nincsen a gépen?, lehet, hogy ki van kapcsolva

+ semmit sem ír ki amikor bedugod a kábelt, win7 alatt nem tudom, hogy van de vezérlőpult->hálózat,internet->hálózati kapcsolatok->ott nem jelenik meg 2 ikon: helyi, vezetéknélküli, esetleg nincsenek letiltva? akkor van, hogy eltűnik tálcáról az ikon és nem kapcsolódik

megkérdezem mégegyszer, driver cd-t nem adtak hozzá, de h beírod a googlebe, hogy {terméknév} + driver lehet, hogy kihoz valamit

2011. júl. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!