Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valakinek a hasznos válasza...

Ha valakinek a hasznos válaszai nem haladják meg az 50%-ot miért nem tiltják ki?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy akkor tök fölösleges választ is írnia, mivel úgy sem tud értelmes választ adni, és ha ezt bevezetnék akkor talán annyi bunkó majom sem lenne az oldalon. Például láttam már olyan válaszolót akinek ez csak a 27%-ot haladta meg, és osztotta az észt. Az ilyen emberekre miért van szükség? Csak rontják a levegőt... A válaszokat előre is köszönöm!
2011. aug. 30. 08:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
*100X (nem %)
2011. aug. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Igen az is jó lenne... Az ezotéria témakört meg egyszerűen meg kellene szüntetni. Oda csak a 8-11 évesek, és az elmebetegek járnak. Elhiszem, hogy valahol nagyon messze van élet, de mi arra az esély, hogy egyszer kapcsolatot teremtünk? Szinte semmi.
2011. aug. 30. 10:06
 13/14 anonim ***** válasza:

A családi kapcsolatok topic is nagyon jó.

Egyszer régen egyetlen kérdésre válaszoltam és 2 nap alatt 12%-ot esett az értékelésem.:)


Szerintem a kérdezőnek fájt az igazság aztán gondolom még rámszabadította a családot is.:-)


Pedig teljesen korrekt bizonyított, az öröklődés biológiai szabálya szerinti választ adtam aminek a tudományos magyarázatát be is linkeltem.

2011. aug. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
van hasonló oldal ahol csak a kérdező értékelhet. de én attól talán még jobban félek mint a véleményben nem egyező, esetleg előttem hülyeséget író és általam erre rájövő válaszolok értékelésétől. :)
2011. aug. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!