Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valakinek a hasznos válasza...

Ha valakinek a hasznos válaszai nem haladják meg az 50%-ot miért nem tiltják ki?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy akkor tök fölösleges választ is írnia, mivel úgy sem tud értelmes választ adni, és ha ezt bevezetnék akkor talán annyi bunkó majom sem lenne az oldalon. Például láttam már olyan válaszolót akinek ez csak a 27%-ot haladta meg, és osztotta az észt. Az ilyen emberekre miért van szükség? Csak rontják a levegőt... A válaszokat előre is köszönöm!
2011. aug. 30. 08:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért nem veheted el senkinek a véleménynyilvánításhoz való jogát, mert hülye :P Annyit tudsz tenni, hogy figyeled a százalékokat, és akié szerinted már kevés, annak nem figyelsz a tanácsaira... (de szerintem attól még, hogy valakinek alacsonyabb a százaléka, mint másnak, még lehet, hogy pont ő fogja a legjobb tanácsot adni valahova)
2011. aug. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, ha normális választ próbál adni, akkor azt mondom jól van. De ha csak azért jár ide, hogy hülyeségeket írjon annak nincs értelme... Szerintem.
2011. aug. 30. 08:19
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, ha egy retardált, 11 éves kérdező lepontozza mondjuk 2 válaszát a kérdésében, mert nem tetszik neki, ne adjisten kicsit csípősebben reagált, máris kettő mínuszban van.

Szóval, én inkább olyat kérdeznék a kérdések feltevésénél, hogy mennyi 9 négyzetgyöke, stb.

És (persze ki csak utána írnám) 12 év alatt nem is engednék regelni. Kiraknék egy űrlapot a reghez születési dátummal, és ha túl fiatal, IP bann. Én ilyen idősen a szüleim kérdeztem, nem a netre jártam.

Sok kellemetlenségtől óvna meg minket az ilyen.

Jah, és ha ezek megvoltak, akkor 50% alatt tényleg ki lehetne mindenkit (egyéni elbírálás s figyelmeztetés után) kidobni.

Szerintem.

G.

2011. aug. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hát igen jogos lenne az is...
2011. aug. 30. 09:05
 5/14 anonim ***** válasza:

A felvetésed jogos, teljesen egyetértek:-)

Szerintem a weboldal szélén és alján bújik meg a válasz.


Azért, mert a reklámokból élnek és nem abból, hogy szűréssel minőségi információt adjon a portál.

Igen, ahogy az első írta, azzal mentesítik magukat ettől, hogy biztosítják a válaszokra a szavazást és ezáltal a kérdező eldöntheti, hogy hiteles vagy nem.


Részükről teljesen mindegy, hogy mit kérdeznek és ki mit válaszol, a lényeg az, hogy növelje a látogatottságot.

Igen, a kérdezők nagy részét is nyugodtan kizárhatnák.


Belép ide, kategóriát keres és iszonyú helyesírással feltesz egy olyan kérdést (kb5 perc meló), amit bármelyik keresőbe beírva 10 mp alatt találna választ.


Ilyenek „1 dolár menyi ejro” „ho van bpesten xy bót” „mit eszik a zékszerteknyős, mer most vetem egyet oszt nem tom” „napok ota fálly a hasam mér lehet” „mi vot batyányi kersztneve” „hol tallállom meg a fészbukot” stb.

2011. aug. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

És mi van azokkal a vérpistikékkel, akik leminuszolnak mindent?


Sokszor látok értelmes, hasznos választ 23%-ra leszavazva... Kitiltanád a válasz íróját azért, mert a sok gyökér nyomogatja a mínuszt?

2011. aug. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
És nem mindenki csak egy témakörbe ír, volt, hogy az UFO témakörbe megírtam a sok féleszűnek a vélemény és lepontoztak 50% alá. Vagy a politika témakörbe is lepontoznak, ha nem egyezik a véleményed.
2011. aug. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát igen ez ismerős, azért én kerülöm ezeket a témaköröket, mert ha ellenkeznek a nézeteink, akkor Te már csak hülyeséget beszélsz... Ezért nem járok oda... :)
2011. aug. 30. 09:42
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A politika, kultúra-közösség, gyerekvállalás, stb. topicok különben is olyanok, hogy a legtöbb kérdésre csak a véleményedet tudod írni, nincs olyan, hogy hasznos válasz. Aztán ha valaki nem ért egyet, nyomja a mínuszt.
2011. aug. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig lehetne fel/le szavazni esetleg a kérdéseket.Mert vkik akkora baromságokat kérdeznek meg 100% h az hihetetlen...Ha most így előbb szóbakerült az ezotéria témakőr hát ott szinte mindennapos a "Ki az a 404" típusú kérdés.
2011. aug. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!