Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit jelent torrentoldalakon...

Mit jelent torrentoldalakon az aránycsalás?

Figyelt kérdés
Az annak számít, ha rajtam kívül más is használja a torrentemet?
2011. aug. 28. 23:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Aránycsalásnak az minősül, ha valamilyen módon manipulálod a tracker felé elküldött adatokat arról, hogy mennyit töltöttél fel, illetve le. Ha egy haverod is tölt az oldalról, az nem aránycsalás, de azért is simán kivághatnak, ha puplikussá teszel egy torrent file-t.
2011. aug. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%

Próbáld ki

[link]


Egy hülyével kevesebb.

2011. aug. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
ahogy az első mondja,ha valótlan adatokat küldesz az oldalnak a második által belinkelt programmal,akkor csalsz,de ha okosan használod soha sem buksz le,évek óta használom nagyobb közebes oldalakon,pl 1st,beload
2011. aug. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Büszke is lehetsz magadra utolsó! Meg arra is, hogy a "közepes"-t b-vel írod.
2011. aug. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

És akik ezt használják, azok miért teszik?? Nem mindegy, hogy mennyi az arányod ha már úgyis magas? :D

Én am 25 hete regiztem ncore-ra, nem használok semmi ilyesmi programot és eddig 5.3 TB a feltöltésem, 20 az arányom. Ez jónak számít?

Én úgy vettem észre, hogy nem igazán foglalkoznak azzal h többen használnak egy accountot. Régebben én is máséról töltögettem.

2011. aug. 29. 01:09
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hja, állandó free leech mellett én sem zavartatom magam a seedeléssel az ilyen oldalakra, inkább pazarlom a sávszélt oda, ahol nem csak a leechereket tenyésztik.
2011. aug. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon gyenge a feltöltésem(50 kbps) de mégis 2-es az arányom:) Amikor bennvan a gép, mindig seedel:P a torrentet csak akkor szoktam kitörölni, ha az aránya 2 fölött van
2011. aug. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem vagy 2 hétbe telik, míg visszatölt egy filmet. Volt olyan, hogy egyetlen bájtot sem töltött vissza. Néha csatlakozik valaki pár percre és azokból apránként összejön a szükséges mennyiség. Na így produkálj 20-as arányt. Ha nem lenne free lech, én sem lennék képes elfogadható arányt tartani. Azt hittem 2 megás feltöltéssel már elboldogulok, de manapság már ez is nudli.

Ez persze nem ok a csalásra.

2011. aug. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

ma 00:40 bocs hogy félre nyomtam egy billentyűt -.-" sajnos nekem se nagy a netem,igazából nem is kell,közepes oldalakon igen ezt használom évek óta,de magasabb színvonalú oldalakon nem,seed szerverem van 1gbit/s,de mivel 3 slotom van így nem jut mindenhová és 20as arány elég gagyi,nem olyan nagy szám az hogy azért kérdést fel tegyél ide hogy ezt közölhesd velünk :)

5-10TB alatt sehol nincs upom,vagy szeróval vagy RM-el,de elértem 7 év P2P pályafutásom alatt.

2011. aug. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

*****

ez a spanom regije,na ez már jónak nevezhető,én is ekörül mozgok



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. aug. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!