Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit jelent az torrenten, hogy...

Mit jelent az torrenten, hogy aránycsalás? Hogy csinálnak ilyet? Mi a lényege? (nem akarok ezzel élni, csak kíváncsi vagyok rá.

Figyelt kérdés

1. Most 2 filmet töltök le. Az egyiknek a seedek száma 7, a másiknak 16. Hogy lehet az, hogy a 16 seedelős film 5×-6× lassabban jön le, mint a 7 seedelős?

2. Már 10 filmet letöltöttem, s hogy lehet, hogy közülük csak 2 filmet tölt (seedel) fel?

3. Mi az a torrent programba, hogy "Elérhetőség"?


Előre is köszi! :)


2010. szept. 13. 15:41
 1/3 anonim válasza:

1.: mert a letöltésed a seederek feltöltési sebességétől függ.

2.:mert csak 2 filmed van, amit mások töltenek, ez esetben te is seederré válsz.

3.: az adott fájl hány %-a érhető el számodra, lehet hogy az adatot 5-6 embertől szeded össze(mert lehet nekik sincs lent teljesen)

2010. szept. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az az aránycsalás, mikor leszedsz egy torrent fájlt és azt megnyitod egy ilyen progival, ami fals seedet küld a szervernek. Teszem azt beállítod seedként, hogy 5000, akkor 5 MB-os feltöltési sebességed lesz.

Viszont ezt nézi a staff, így ügyesen kell ezzel bánni. Tehát ahol sok a seedelő, azokat a torrenteket kell letöltened, majd a progiba berakni egy reális feltöltési értéket. Így nem töltesz fel (nem vesz le sávszélességből) mégis jobb lesz így az arányod.

2010. szept. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy bejelentkezel a webmasterrel(állatja benthagyta forráson, h made by: ****) mint én és átírod az értékeket : D
2010. szept. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!