Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Torrentoldalakon a filmek...

Torrentoldalakon a filmek mellett mit jelent az R5 és a CiNEDUB?

Figyelt kérdés

azt vettem észre hogy ezek a releasek jó minőségűek, de pontosan mit jelent az R5?

vagy ez csak annak a neve aki csinálta?


2010. okt. 1. 12:33
 1/5 Jenci ***** válasza:

R5 - A kópia-tehát a kép-DVD minőségű,viszont a hang még nem eredeti,hanem dolbyzott valmilyen más forrásból.


Cinedub - Ez annak a csapatnak a neve,aki ilyen feldolgozásokat készít.Rajtuk kívűl is van még más csapat,csak nem egyforma minőségben dolgoznak.

2010. okt. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
azt jelenti, hogy kalóz, vagyis moziból felvett. Így gyenge minőségi a hang és/vagy kép!
2010. okt. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
R5 nem másolt hangot jelent, és a kép sem a végső DVD. Ez ötös régiókódot jelent, vagyis Oroszországban és Ázsiában jelenik meg, nincs rajta master. Nyilván a végleges DVD utóbbi tényezőnek köszönhetően jobb minőségű lesz. A Cinedub a csapat neve, amelyik ripelte.
2010. okt. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mellesleg az NFO-ban le van írva hogy minek mi a forrása, dehát olvasni manapság luxus.
2010. okt. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kgabor45 válasza:

"Olvasgatni manapság..." Én elolvastam, és próbáltam megérteni... Itt egy info teljes szövege (a címet kipontoztam):

"....2011.Custom.Mic.Hun.R5.LiNE.PAL.DVDR-CRP


Format : MPEG-PS at 5 036 Kbps

Length : 1 024 MiB for 28 perc 25 mp 560emp

Video #0 : MPEG Video at 4 296 Kbps

Aspect : 720 x 576 (1.778) at 25.000 fps

Audio #0 : AC-3 at 320 Kbps

Infos : 2 csatorna, 48,0 KHz ENG (LiNE)

Audio #1 : AC-3 at 320 Kbps

Infos : 2 csatorna, 48,0 KHzz HUN (MiC)


Text : HUN (Forced)


MENU NO

EXTRA NO


Source DVD9 ELEKTRI4KA THX

Audio cinedub THX

Forced Subtitle own THX"

Szóval mit ne mondjak, gyenge minőségű kép mellé olyan hang, mintha búvárharangból beszélne.

2011. aug. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!