Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » SEGÍTSÉG SÜRGŐS! Mobilinternet...

SEGÍTSÉG SÜRGŐS! Mobilinternet? Lent!

Figyelt kérdés

A helyzet a következő, bár remeg a kezem úgy bevagyok szarva! A vihar miatt elment a netünk meg az áram is, aludni meg nem tudtam, mindegy, a lényeg hogy beakartam aktiválni a 100megás netet a telefonomon (T-mobile!). Meg is tettem, elküldtem az aktiválós sms-t! Ez volt éjfél után nemsokkal! Majd jött egy sms, hogy a WebNWalk (szlovákiai T-mobile amúgy) 2011.8.28-án aktiválva lesz! és utána nem jött semilyen más sms, de már 28-a volt :S És ezután én elkezdtem internetezni mit sem figyelve a megákra! 18 megát letöltöttem miután aktiváltam! majd még utána hallgattam zenét egyéb, és kapok egy sms-t órákkal később, hogy a 100megás internetem sikeresen aktiválva lett!



szóval: ÚRISTEN!!! Ezekszerint amit letöltöttem 18MB-t, annak a RENDES, DRÁGA árát kell kifizetnem? AZ RENGETEG LENNE!!! A 100 megás csomag havi 5€, számlás vagyok!


Én belepusztulok ha nem fog beleszámítódni a 100megás csomagba! Több mint 100€ lenne a számlám! Nem tudnék sehonnan se szerezni annyi pénzt, az rengeteg :S és még az sincs a T-mobile retkes weboldalán hogy mennyibe kerül eredetileg 1 rohadt mega!



Én most nem tudok aludni és komolyan lelki összeomlás szélén állok! Mobilinternetet SOHA TÖBBÉ nem akarok látni!! SOHA!!! És miért nem informálnak arról smsben hogy amíg nem küldjük le hogy belesz aktiválva addig ne netezz te lúzer????? :@


Bocsi hogy hosszú, nagyon ideges vagyok :S


2011. aug. 28. 08:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Úristen... 1MB = 1000 ft... Így szeretünk Magyarország!
2011. aug. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
SZERESSÉTEK IS, ÉS NE MERJÉTEK SZIDNI AZ ORSZÁGOTOKAT:@@@@@@@@@ :D .. :S
2011. aug. 29. 22:55
 13/16 anonim ***** válasza:
mondom,nyugodtam aludhatsz,ne legyél ideges,ha kijön a magas számla menj be,csapj le az asztalra,kérd el tőlük a panasz könyvet,ezek után megfogják oldani,de a t-sz*r-tól minnél hamarabb menj el
2011. aug. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Orange ugyanaz, mint Vodafone? Tavaly jártam Esztergomban, már Dorognál átváltott erre a roamingra a mobilom.
2011. aug. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
1 MB 1000 forint? Te jó ég. Nekem 8 Giga korlátú a mobilnetem, fizetek érte havonta 6000 forintot. Nem kell EURÓ!
2011. aug. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
nem,a vodafone az vodafone,az orange az orange csak gondolom szerződést kötöttek hogy szlovákiában a vodafone orange hálózatra váltson át
2011. aug. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!