Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » SEGÍTSÉG SÜRGŐS! Mobilinternet...

SEGÍTSÉG SÜRGŐS! Mobilinternet? Lent!

Figyelt kérdés

A helyzet a következő, bár remeg a kezem úgy bevagyok szarva! A vihar miatt elment a netünk meg az áram is, aludni meg nem tudtam, mindegy, a lényeg hogy beakartam aktiválni a 100megás netet a telefonomon (T-mobile!). Meg is tettem, elküldtem az aktiválós sms-t! Ez volt éjfél után nemsokkal! Majd jött egy sms, hogy a WebNWalk (szlovákiai T-mobile amúgy) 2011.8.28-án aktiválva lesz! és utána nem jött semilyen más sms, de már 28-a volt :S És ezután én elkezdtem internetezni mit sem figyelve a megákra! 18 megát letöltöttem miután aktiváltam! majd még utána hallgattam zenét egyéb, és kapok egy sms-t órákkal később, hogy a 100megás internetem sikeresen aktiválva lett!



szóval: ÚRISTEN!!! Ezekszerint amit letöltöttem 18MB-t, annak a RENDES, DRÁGA árát kell kifizetnem? AZ RENGETEG LENNE!!! A 100 megás csomag havi 5€, számlás vagyok!


Én belepusztulok ha nem fog beleszámítódni a 100megás csomagba! Több mint 100€ lenne a számlám! Nem tudnék sehonnan se szerezni annyi pénzt, az rengeteg :S és még az sincs a T-mobile retkes weboldalán hogy mennyibe kerül eredetileg 1 rohadt mega!



Én most nem tudok aludni és komolyan lelki összeomlás szélén állok! Mobilinternetet SOHA TÖBBÉ nem akarok látni!! SOHA!!! És miért nem informálnak arról smsben hogy amíg nem küldjük le hogy belesz aktiválva addig ne netezz te lúzer????? :@


Bocsi hogy hosszú, nagyon ideges vagyok :S


2011. aug. 28. 08:43
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
én nemtudom, SÍROK!
2011. aug. 28. 08:47
 2/16 anonim válasza:
Hát miért nem nézed meg az egyenleged? xD
2011. aug. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Azért gondolom hogy olyan drága lenne 18 MB mert még régen neteztem telóról nem sokat, és küldtek utána sms-t hogy több mint 1 megát letöltöttem, és hogy 1MB = 3,50valahány €... és ha ez a jelenlegi ár most is akkor az NAGYONNAGYON SOK LENNE :O
2011. aug. 28. 09:15
 4/16 A kérdező kommentje:
számlás vagyok, hogy nézzem meg...
2011. aug. 28. 09:15
 5/16 anonim ***** válasza:
Trééé mobil nagy fos szerintem sürgösen keress másik szolgáltatot mert valo szinü hogy kiszámlázzák. nekem csak nem küldtek sms-t hogy lementek a megák én meg vígan töltöttem le majd sms hogy már 86ezer forintnál tartok. Persze meg magyarázták hogy ez nem az ö hibájuk. ja habizti el is hiszem... ennyit a tréé mobilról
2011. aug. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
És túlbonyolít mindent! Most próbálok regisztrálni a weboldalon, hogy megtudjam nézni azt hogy mennyit "fogyasztottam", de mindenféle kódot kér, ID kód, EUI kód, mert ám fejből tudok ilyeneket :@ és még az is rátesz hogy szlovák az egész, érteni értem de SZAR... az egész, SZAR! túl van bonyolítva minden -.-
2011. aug. 28. 09:49
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem kell sírni. Te vagy a vevő neked van igazad, ha kiküldik a magas számlát, akkor menj be és csapj az asztalra. Vagy írd meg a Tékozló Homárnak. (Nem tudom van-e Szlovákiában is, de ha a Trémobil nemzetközi márka, akkor miért ne.)
2011. aug. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Vodafone ezért jelezni szokta a korlátot. Te pedig máskor legyél óvatosabb, most nagyon megszívtad.
2011. aug. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
máskor ha neteztem még régen amikor nem volt aktiválva a net és ha túlléptem 1 megát másnap küldtek sms-t hogy túlléptem 1MB-t, és 1MB= 3,97€, most nem küldtek semmit, szóval REMÉLEM hogy ez beleszámítódik a netcsomagomba :SS mondjátok hogy igen!!! :S:S:S
2011. aug. 29. 22:40
 10/16 anonim ***** válasza:
igen,ha kijön a számla menj be és fenyegetőzz,keltsd az hogy teljesen fel vagy háborodva,esetleg említsd meg a panasz könyvet is.Nyugodtam aludhatsz,nem kell idegeskedni,tuti hogy nem kell ki fizetned ha bemész.Nekem a t-fosnál egyszer már bejött a panasz könyv.És ha teheted akkor válts O2 Slovakia szolgáltatóra.A szlovák ismerősömnek is O2 mobilnetje van és semmi baja nincs vele
2011. aug. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!