Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elhunyt fiam oldalait hogy...

Elhunyt fiam oldalait hogy lehet letiltani? Töröltetném a netről, mert tartok a visszaélésektől.

Figyelt kérdés

#törlés közösségi portálokrol #netről.
2011. aug. 24. 14:25
 1/6 anonim válasza:

Hát ne haragudj,de ki tudná ezt neked megmondani,hogy a fiad hol és miket csinált az interneten?

Egyébként részvétem miatta.

Írd be googlebe a nevét,és ahol regisztrált,azon az oldalon megtalálod az adatait.

2011. aug. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem igen sokat lehet vissza élni,a károdra az adataival.Igazolni tudod hogy nem ő tette amit tett,felelősségre sem vonható.
2011. aug. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2011.06.17-én belépett valaki az iwiw oldalára.Ez biztos.Most néztem meg.Vagy az illetőt kellene megkeresni,és megkérni,vagy az ügyfélszolgálatnak írni,de ők dokumentumokat kérnek úgy tudom.
2011. aug. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Próbálj meg írni az ügyfélszolgálatnak, valahogy biztos lehet kérni, hogy töröljék az elhunytakat.

Őszinte részvétem.

2011. aug. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az iwiwnek, facebooknak és társainak levelet kell írni, hogy vegyék le. Mellékelni kell a halotti anyakönyvi kivonat másolatát is. Facebookon emlékoldallá is lehet alakíttatni a profilját.

Ha volt blogja, bármilyen weboldala akkor azt szerintem felesleges töröltetni. Visszaélni nem tudnak vele, az eddigi munkái pedig nyugodtan fennmaradhatnak a neten.

2011. aug. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
megtehetném,de annyira nem értek a nethez,hogy tudjam hova ,kinek,hogy ,mit,küldjek,irjak,mert a jelszavát kérték,amit álltalában nem adunk ki még a legközelebbi hozzátartozónak sem.
2013. ápr. 20. 09:55

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!