Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért ennyire lassu a netem?...

Miért ennyire lassu a netem? (több lent)

Figyelt kérdés
Amikor töltök le valamit (játékot) steam-en vagy torrenten 247kb/s-el szedi. Nyomtam egy speedtestet és 2mb/s-el irja hogy annyival tölt le. Felhivtuk a szolgáltatot 2mb/s-et mondtak ök is. Léccives mondjatok konkrét megoldást. Köszönöm.
2011. aug. 2. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:

szia a 2 mbit az 2048 kBIT /mperc kb/s


az utorrent pedig KiloBYTE/ secet ir!! azaz 2048kilobit/8 = 256 kilobyte /masodperc azaz a szolgaltatod tobbet ad mint 2 Mbit . Lehet orulni.


bit es byte kozott 8 a valtoszam.

2011. aug. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindenhol lassu. Mostanába pingem is nagyob. Steamen a netröl szedek valamit, torrentel. kb 1mb-el kéne szednie vagy 800kb/s-el. Volt amikor torrenten 1mb fellet is töltött lefelé.
2011. aug. 2. 12:15
 3/5 anonim ***** válasza:

látom még nem érted.

A 2megabites internettel csak kb 256kb/s lehet letölteni, ez a maximum. Nem 2megabájttal.

Kössél egy 4megabitest és azzal lehet 512kb/s letöltést elérni. Az elég a steames játékokhoz.

2011. aug. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt mondják a szolgáltatok hogy 2 mb/s-el tölt az nem lassu. dehogy is nem. na de oktoberben lesz még egy hüségnyilatkozat abba asztmondják 6mb/s-re megnövelik. akkor mennyivel fog szedni? :D
2011. aug. 4. 14:29
 5/5 anonim ***** válasza:

6Mbit az ha nem lesz korlatozas elmeletileg : 768 kb/s


az kb annyit tesz ha ennyivel jon stabilan (nem szokott)

700 mb filmet kb 15-20 perc 2 cd-s: 30-40 perc ha nem fullon jon hanem mondjuk csak 600 al akkor meg kb 50 perc


1 dvd kb 1 ora es 40 perc

2011. aug. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!