Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vateráról kitiltottak, vissza...

Vateráról kitiltottak, vissza tudok valahogy menni?

Figyelt kérdés
Azt mondták, hogy önlicitem volt. Hiába mondtam, hogy ez képtelenség, és hiába volt a 1100 + értékelésem, nem hatotta meg őket. Mivel gyesen vagyok, szükségem van az oldal nyújtotta szolgáltatásra (innen szereztem be a csemetéimnek szükséges holmikat, és adtam el azokat, amikre már nem kellettek). Van valakinek, valami használható ötlete?
2011. júl. 7. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Regisztrálj fel egy másik névvel, és hozz létre másik folyószámlát.
2011. júl. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezt már próbáltam. Másnap ugyan azzal a szöveggel kitiltottak. :((
2011. júl. 7. 17:34
 3/10 anonim ***** válasza:
De valahogy csak beazonosítottak. Úgy csináld, hogy azt higyjék, új felhasználó vagy.
2011. júl. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Vagy ip, vagy mac alapján beazonosították a géped. Próbáld a modemet kikapcsolni, majd pár perc múlva vissza. Próbálj ip címet váltani, utána regisztrálni új címmel. http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__94..

http://www.youtube.com/watch?v=1QdZcpCyXjg&feature=related

Lehet újrahúzás is kéne...

2011. júl. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Beszélj egy ismerősöddel vagy rokonoddal, hogy regisztráljon be helyetted.
2011. júl. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mac cím alapján nehezen tilthattak ki :D
2011. júl. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor mi alapján? Bár nem tudom, hogy mi az a "mac". Én csak használom a netet, de nem értek hozzá :) Valaki segítsen már!!!!!!!!
2011. júl. 14. 15:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha kábelneted van fel kell csörögnöd a szolgáltatót, hogy IP cserét kérsz. Ha dsl akkor modemet áramtalanitod majd vissza. Másképp nem fog menni.

Cserélned kell email-t amivel regisztrálsz, menjen a gyerek nevén a regisztráció, lakcím stb is jólenne ha másé lenne, meg úgy általában az összes dolog ami meg volt adva! Enélkül folyton megtalálnak majd, az adataid tiltólistán vannak.

Böngészőben cookie-kat töröld biztos ami biztos.

2011. júl. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
vAN Más gépeg? Vagy pedig rokonod, barátot. Menj fel hozzá és használd azt.
2011. júl. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

géped*

bocsánat siettem

2011. júl. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!