Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kitiltottak végleg Vateráról....

Kitiltottak végleg Vateráról. Hogy árulhatnék újra? Új e-mail cím, telefonszám megoldva, de még új számlaszám is muszáj? :/

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
igen....
2011. ápr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Szivesseget tettek a volt es esetleges uj vevoknek akiket atvagtal/nal.
2011. ápr. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mi ez a feltételezés??:S Minden magából indul ki...

Azért zártak ki, mert ezt írtam valakinek, akitől szerettem volna venni egy inget: "Légyszi tedd fixárasra, hogy megvehessem, a többit e-mailben! Köszi"

És ezt sérti a szabályzatot, sohasem vágtam át senkit, 159pozitív értékelésem, és 2 semlegesem volt!

2011. ápr. 15. 16:51
 4/8 anonim ***** válasza:

megszegted az oldal szabályzatát.

Nyitsz egy új bankszámlát, és annak a számát adod meg.

(ennyibe került a szabálysértésed... tanuló pénz)

2011. ápr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
megadod 1 közeli rokonodét akiben megbízol...
2011. ápr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igaz, és e-mailben meg az én számlaszámom küldöm el!

Köszi!


Amúgy sosem vertem át senkit, csak annyit akartam, hogy kevesebbet kelljen másnak fizetni, de hát elrontottam. Vigyázni fogok ezután!

Köszi még1x.

2011. ápr. 16. 14:48
 7/8 A kérdező kommentje:
Csináltam új bankszámlaszámot, új felhasználót, de 3 nap után töröltek, mert rájöttek a naplózott cselekvéseimből, hogy én voltam.:S
2011. máj. 3. 15:56
 8/8 anonim válasza:

Szia!

Már nem biztos, hogy olvasod ezt a hozzászólást, de ha igen légyszíves válaszolj!

Én is hasonló cipőben járok. Engem is kitiltottak apróság miatt. Én is új felhasználónéven, e-mail címen, bankszámlaszámon gondolkoztam. De akkor mindhiába! IP címet nem fogok azért cserélni. A naplózásból, hogyan jöttek rá, hogy Te voltál?

Azóta sem tudtál visszaregelni?

2011. júl. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!