Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Google telefonszám?

A Google telefonszám?

Figyelt kérdés

Ennek a címnek a telefonszámára lenne szükségem! Ha tudod, légyszíves, írd meg!

Google Budapest

Árpád Fejedelem útja 26-28.

Budapest

1023


2010. máj. 27. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
"Noha a Google felhasználói és partnerei számára rendelkezésre áll néhány lehetőség a Google munkatársaival történő kapcsolatfelvételre, sem a Google Magyarország (azaz a Google Számítástechnikai Szolgáltató Kft.), sem a Google anyacége nem az a cég, ahová csak úgy simán betelefonálhatunk vagy e-mailt írhatunk, mivel hagyományos értelemben vett ügyfélszolgálat e cégeknél nem létezik. "
2010. máj. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
2010. máj. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek! Bár sejtettem, hogy ez lesz, azért reménykedtem, mert ugye a "Google a barátod", meg azért mégiscsak a felhasználókból él meg! (Nem is rosszul!)
2010. máj. 28. 05:43
 4/5 anonim válasza:

Tel: 06.80.983-840 (d.e. 10:00-től d.u. 14:00-ig)

E-mail: adwords-hu@google.com

2013. ápr. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gyömrő-Molnár Béla válasza:
Nekem van egy több mint tíz éve megszűnt cégem, amit egyszerűen nem tudok törölni a térképekről. Pedig az arra hivatott űrlapot már többször is kitöltöttem, jött is a hitelesítő automatikus telefonhívás, de a rég nem létező cég adatai évek óta makacsul megjelennek. Mégis mit tegyek? Írjak egy levelezőlapot a fenti címre? Akkor ők törlik majd az elavult adatokat?
2013. ápr. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!