Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan tudom hogy ahol vagyok...

Honnan tudom hogy ahol vagyok ott lehet-e Wifire csatlakozni?

Figyelt kérdés
pl.: Cegléd? Pest?
2011. máj. 26. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Bárhol vagy a WiFi jelkereső (vagy hasonló program, vagy alkalmazás) jelzi az érzékelhető hálózatokat.

Ezek között van/lehet nyílt, bárki által használható pl. McDonalds-okban mindig van, és van aki nem kódolja le, arra rá lehet csatlakozni. Aztán vannak az észleltek, de kódoltak, ezeken keresztül nem lehet netezni.

Azt azért vedd figyelembe, hogy jóval többet is észlelhet, mint amit adott fizikai helyről, ahonnan használni akarod, el is tudod érni, mert vételkor passziv a Te eszközöd, de adáshoz már teljesítmény és jó antenna kell(ene), de ami van, nem mindig elég, hogy Téged is "észrevegyen", így nem lesz kapcsolat..

2011. máj. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen már rájöttem, csatlakoztam egy pár ilyenre, de mégsem tudtam netezni :'S
2011. máj. 27. 18:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!