Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudtok élni facebook...

Miért nem tudtok élni facebook nélkül?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 00:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát én sok dologtól tudok függeni, de a közösségi oldalak nem tartoznak ezek közé..:) Pusztán ésszerűségből vagyok fenn facebook-on, hetente 2-3 alkalommal megnézem jött-e valami üzenetem, aztán kész. De ez a cseverészés az üzenőfalakon elég bosszantó.. Bár én alapból kb. 10 emberből álló ismeretségi körrel rendelkezem..

Szerintem eléggé unatkozhat, aki egész napját a face előtt tölti.

Jön a tavasz, majd csak ráébrednek, hogy odakint jobb az idő:D

2011. márc. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
85%

Én se használom a facebook-ot, mert fagy.Amúgy nagyon jó kis közösségi oldal, de ami a nagyon rossz benne,hogy:

Tele van rakva mindenféle gönccel... Ezt az egyet nem szeretem benne. :D

2011. márc. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Informatikus vagyok, egyáltalán nem zárkózok el az újdonságoktól, de ezt a f@szbúk- meg twitter-mániát kezdem nem érteni. Jó dolognak tartom a közösségi oldalakat, de egyrészt mondjuk a f@szbúk funkcióiban messze alulmarad mondjuk az iwiwtől, a kezelőfelülete sz@r, ráadásul ahogy nézem, semmi másra nem használják, mint a virtuális parasztjaik (farmville) nevelésére, valamint pótcselekvésként a h*lye állapotfrissítéseikre. Tökön tudnám rúgni azokat, akik akármerre mennek, még egy buliban is 10 percenként odaszemetelnek valamit az üzenőfalra.
2011. márc. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
19%

Én tudok nélküle élni !

Szerintem a FACEBOOK a magyar trolloknak és orkoknak való !

A normális internetező nem megy és nem is regisztálja magát a FACEBOOK-on !

2011. márc. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
persze hogy ebben a témakörben ilyen válaszokat kapsz, de inkább a szórakozásba kellett volna tenned...
2011. márc. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%
a facebook igen is jó. ha bekapcsolom a gépet, első dolgom, hogy fölmegyek msn-re, utána pedig facebook-ra. unaloműzőnek tökéletes. és igen, ha az ember itthon van, és nem tud mit csinálni, akkor gépezik. akkor meg már nem tök mindegy, hogy facebookozik-e vagy játszik valamivel? de szerintem egyébként, a facebook még jobb is. egy ismerősöm elkezdett wowozni ( world of warcraft) és codozni (call of duty). egész nap a gép előtt ül, nem megy ebédelni, nem alszik, semmi. szörnyű. rossz nézni. visszatérve a facebookra. szerintem tehát jó dolog, de a mobilról való állapotkitevéseket egy BULIBAN szánalmasnak tartom, illetve az is irritáló, ha valaki élete minden egyes percét publikálja, hogy pl. most csokit eszem, elmegyek fürödni, finom a melegszendvics, stb.stb.
2011. márc. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Na álljunk meg.


Ne tessék összekeverni a facebookot azzal, hogy egyeseknek nincs élete, és nincs jobb dolga annál, mint hogy percenként farmvilléznek, állapotot frissítgetnek.


Írtam előrébb, hogy meglehetősen pozitív dolog, hogy a fényképeidet le tudod tiltani azok elől, akikről úgy gondolod, hogy semmi közük hozzá. (Jól le is pontozta valaki a válaszomat, nem értem miért, mert ez a tiltásos dolog tény és való)


Én arra használom, hogy külföldi ismerőseimmel, akik nem "webes" barátok, tartsam a kapcsolatot. Jó, erre az e-mail is megfelelő, de a facebook ebből a szempontból sokoldalúbb. Meg tudok velük osztani fényképeket, amit külön-külön kommentelni tudnak, és nem a "de zsír" szintjére gondolok itt. Tudok velük chatelni, és egyszerre többükkel is megoszthatok dolgokat, magyarán, nem 3 e-mailt kell elküldenem.


Aki Farmvillére használja... sajnálni tudom. Azt is, aki minden adatot kiad magáról. Nemrég volt egy ilyen, hogy minden nő tegye ki a neve után a családi állapotát jelző italnevet. Merthogy ez összefogás a mellrák ellen. Na, az ilyeneket csípőből törlöm, mert baromság.


Minden közösségi oldal akkor jó, ha értelmesen használod. Ahogy ez is. Én most idepötyögtem ezt a szép hosszú választ, most van egy kis pihenőidőm, megittam a kis kávémat, és megyek is a napsütésbe dolgozgatni. Az Internet jó, használjuk felelősséggel, és tartsuk mellette a valós életet is. De az biztos, hogy mivel gyönyörű a napsütés, munkám végeztével készítek a sütkérező cicákról fotót, és mit gondoltok, hova fogom feltölteni? :) Hadd mosolyogjon más is.

2011. márc. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Utolsó 2 válaszoló: abban teljesen igazat adok, hogy ha már gépezik, akkor részemről mindegy, hogy mit csinál, és tényleg jobb, mint ha mondjuk wow-ozna. Bár én akkor is a facebookot gagyibbnak tartom, mint mondjuk az iwiw-et. De nekem midnegy, most a facebook a divatos.

De mi értelme van 20 percenként publikálni, hogy éppen mi van vele? És nem is az zavar, ha valaki azt publikálja, hogy épp elindul bulizni, vagy hogy most indulnak nyaralni, egye fene, mikroblogot csináltak az üzenőfalból. Hanem az, amikor mondjuk a farsangi bulin 20 percenként frissítgeti az állapotát. Ha kell, ha nem. Lehet, hogy én vagyok maradi, de ha valami érdekel, akkor nem az fog lekötni, hogy 20 percenként írjak valamit facebookra.

2011. márc. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Kedves utolsó előttti, nem tudom ki pontozhatott le és főleg hogy miért :O Én sosem vagy felpontozok, vagy nem csinálok semmit.

Egyébként nekem vannak olyan egyének az osztályomban, akik között ilyen beszélgetés szokott lezajlani:

"*az egyik mond valami szerinte sziporkázó szelleméről tanúbizonyságot tévő mondatot, erre a másik fél:

-Höh, ez jó, ki teszem fészbukra, oké?

-Oké!.... Kész?

-Kész.

-Jó akkó lájkolom!"

Fergeteges :D

2011. márc. 13. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!