Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudtok élni facebook...

Miért nem tudtok élni facebook nélkül?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 00:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%
Miiii nélkül? :-(
2011. márc. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
Ki nem tud?
2011. márc. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
49%
én tudok.. aranyközépút vágod? akkor te meg mért nem tudsz aludni? -.-"
2011. márc. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Én nekem nincs facebookom, csak annyi "függő" van az osztályban, hogy rossz nézni. Bocsánat az általánosítás miatt. Egyébként azért nem tudok aludni, mert egész délután aludtam ^^
2011. márc. 13. 00:44
 5/19 anonim ***** válasza:
76%
:) ha lenne facebook-od értenéd, hogy miért nem tudnak egyesek.. mondjuk nekünk az osztályban van egy külön csoport csinálva, amit csak mi látunk, kb. az egész osztály a tagja és ott mindent meg lehet találni, lehet szidin a tanárt, házit kérni, tételeket cserélni stb.. szerintem ez tök jó dolog:D
2011. márc. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hát volt egy-két hónapig facebookom, de idegesített, hogy túl sok az információ, hogy pl az olyanok, akiket tulajdonképpen csak látásból ismertem éppen kivel járnak és hol vannak stb... :D Valahogy nem találtam hasznosnak és letöröltem..
2011. márc. 13. 00:52
 7/19 anonim válasza:
94%
Az adatvédelmi beállításoknál, hírfolyamban mindent beállíthatsz, a fényképeid mappáiból is kitilthatsz embereket.
2011. márc. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
azokat én is eltüntetem, le lehet tiltani külön embereket és annak nem jelenik meg az infói:) szerintem azért hasznos, de csak kis mennyiségben:)
2011. márc. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%
Á, én totál függő lettem tőle, aztán rájöttem, hogy igazából állandóan felbosszantom magam valamin miatta, és egész nap azt frissítgettem, úgyhogy felfüggesztettem a fenébe. Ha majd egy nap eljutok oda, hogy tudom kezelni normálisan és nem kattanok be tőle, akkor visszakapcsolom :)
2011. márc. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%

Engem is idegesített a sok látásból ismert emberke, meg az osztálytársak akikkel sosem beszélek, szóval kitöröltem mindenkit akire nem voltam kíváncsi. Mostmár csak azok az emberek vannak fent, akikkel tartom a kapcsolatot.


De amúgy abszolút tudnék nélküle is élni, nem is igazán használom, max. felnézek rá párszor egy nap (de csak itthonról, mobilról nem szoktam), aztán annyi. Írogatni nem szoktam, csak képeket teszek fel néha.

2011. márc. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!