Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit jelent az, hogy "Hiba:...

Mit jelent az, hogy "Hiba: regisztrálatlan passkey! "?

Figyelt kérdés
Ezt írja ki a utorrent-em, nem engedi elindítani új letöltéseket és nem engedi folytatni a megkezdetteket. Tegnap még jó volt, nem nyúltam semmihez, nem változtattam meg a beállításokat, mégis most ez a helyzet... Tudnátok segíteni, mit csináljak?
2011. márc. 2. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem a torrentkliens beállításai változtak, hanem azon az oldalon lévő profilbeállítások ahonnan nem tudsz forgalmazni.

Két lehetőség van:

1. Passkeycsere történt, de ahhoz hogy érvényes legyen, egy új torrentet le kell töltened az adott oldalról, hogy megkapd az új passkeyt. Minden futó torrentet pedig újra le kell tölteni, hogy azok is az új passkeyt tartalmazzák.


2. Amelyik oldalról nem tudsz tölteni a hiba emiatt, ott a profilod beállításait nyisd meg, és kérj új passkeyt. Ha ez megvan, minden torrentet újra le kell tölteni, hogy tartalmazzák az új azonosítót (vagy pedig megnyitod a tulajdonságokat és egyesével kicseréled a passkeyeket, majd frissítés). Mivel csak a torrent fájlt töltöd le, a már kész vagy futó letöltések esetén hashelés után folytatódik a seed vagy leech, az újak meg el fognak indulni.

2011. márc. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a lényegre törő, részletes válaszod. Sikerült elhárítani a problémát :) Jelszót cseréltem a trackeren, és valószínű akkor törölhettem ki a régi passkey-t...
2011. márc. 2. 16:20
 3/9 hiszterias válasza:

Nekem valami nem világos.

Tehát passkey-t cserélek. Ekkor az összes .torrent fájlt újra letöltöm és behashelem, de magát a filmeket, stb. nem kell újra leszedni, hanem a futó seed átáll az új passkeyre és aki eddig töltötte őket zökkenőmentesen tudja folytatni? Vagy ki kell mindent ürítenem és akkor cseréljek passkeyt, ha friss torrentet indítok?

2012. máj. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mivel a fájlok megvannak, ellenőrzés után seedelsz tovább. De akár ki is lehet hagyni a hash-t, ha bepipálod.

Azt is meg tudod csinálni (gyorsabb), ha a torrent tulajdonságaiban átírod az új passkey-t tartalmazó tracker infót.


Így csak egyet kell újra letölteni, abban benne lesz az új passkey, majd ezt tovább másolod a többibe. Így megmaradnak az arányok is, és egyszerűbb a már meglévők tulajdonságait egyesével átírni, mint egyesével letölteni, berakni a kliensbe őket.

2012. máj. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 hiszterias válasza:
Seedszerverem van rtorrent kliens, hogy találom meg a torrentben a passkeyt?
2012. máj. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Passz, jobb klikk/tulajdonságok a torrenten utorrentben, ott írja az általános fülön lévő linkben a trackert és passkeyt.

Ha nem sikerül, akkor egyesével kell újra a kliensbe tenni az új passkeyt tartalmazó torrentet.

2012. máj. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 hiszterias válasza:
Utorrentben megtaláltam, és a szerveren is. Csak a számsort kell cserélni majd, igaz?
2012. máj. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen,

tracker:port/passkey/announce formátumból a passkey részt kell cserélni.

2012. máj. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 hiszterias válasza:
Köszönöm a segítséget :)
2012. máj. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!