Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hiba:regisztrálatlan torrent,...

Colix kérdése:

Hiba:regisztrálatlan torrent, miért írja ezt ki?

Figyelt kérdés
megpróbáltam feltölteni egy játékot egy torrent megosztó oldalra és megcsináltam a torrentet fel is töltöttem és ezt írta "hiba:regisztrálatlan torrent!" de mindent jól csináltam ugy ahogy a videókba is láttam A Tracker announce URL is jól írtam. bepipáltam a privát torrentet is ahogy kell, ha nem pipáltam be akkor is. a seed inditását is ha bepipáltam akkor is... nem tudom miért írja. aki ért hozzá és tud segíteni az SEGÍTSEN! :(
2010. dec. 2. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Le is töltötted a torrrentedet az oldalról? Először le kell szedni, hogy benne legyen a passkey-ed, a kliens hash-el, és utána elindul a feltöltés ha van letöltő.
2010. dec. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
letöltöttem. de nem indult a seed.
2010. dec. 2. 20:18
 3/7 A kérdező kommentje:
vagyis.. letöltöttem de nem indult el a cucc letöltése
2010. dec. 2. 20:19
 4/7 anonim ***** válasza:
amikor lehuzod oldaldarol a torrent filet(amit seedelni akarsz) Belehuzod torrentbe, ES ott kikell valasztanod a filet nem egyszeruen OKezel hanem kikeresed a filet. Ott van ilyen tallozos gomb
2010. dec. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha nem is tallózod ki a tori helyét amit előttem ír,akkor se ez van,hanem simán lechelőnek rak be seedelő helyett,lehet tracker hiba,töröld az egész kócerájt és kezd előrről
2010. dec. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem okéztam le de azt nem tudtam hogy oda kell tenni ahol vannak... azt hittem letölti újra, magamtól jöttem rá hogy most már, de kösz a segítséget!
2010. dec. 18. 16:34
 7/7 anonim válasza:
Frissítsed a tracker címét és utána aktív lesz zöld megosztás.
2012. márc. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!