Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Neobux. Mit tegyek ha be se...

Neobux. Mit tegyek ha be se enged lépni?

Figyelt kérdés

Lassan már ott tartok hogy felforr az agyvizem, ugyanis 1 éve próbálok regisztrálni, de a belépésnél mindig errort ír ki. Nem tudom hányszor regisztráltam már, különböző email címeken, és más gépeken is, de soha a b*dös életbe nem enged be. Semmilyen már ptc oldallal nincs ilyen bajom, csak ezzel.

Ezt írja ki: Error: Combination of username/password(s) not found.

És hiába, kértem új jelszót, elküldettem a felhasználónevem is már kismilliószor, mint egy idióta egyesével, egy újjal pötyögtem be a dolgokat de semmi.

Most tényleg én vagyok ennyire hülye ehhez?


2011. febr. 16. 23:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia

Most regiztem kb fél perc volt , szóval nem tudom mi lehet a gond, a secondary passwordhoz ne írj semmit bejelentkezésnél, ja és freemailre is megküldik a regisztrációs linket :)

2011. febr. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!