Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyiknek kell bepipálva...

Melyiknek kell bepipálva lenni? Internet->Eszközök->Internetbeállítások-> Speciális->

Figyelt kérdés

TLS 1.0 használata,TLS 1.1 haszn., TLS 1.2 haszn.


SSL 2.0 haszn., SSL 3.0


(Win 7-em van és Explorert használok)


2011. febr. 9. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen oldalhoz. De amúgy minek akarod ezeket állítani? Átlagusereknek ezekhez nem kell nyúlni, jó az alapbeállítás, és csak speciális esetekben, egy konkrét oldal titkosítás miatti kompatibilitási problémák esetén érdemes itt pipálgatni. :)


Amúgymeg ne használj explorert. Vannak gyorsabb, biztonságosabb, stabilabb, kényelmesebb, kisebb böngészők szerte a világhálón. Akkor minek egy lomha, biztonsági résekkel teli, kényelmetlen, böngészőt használni?

2011. febr. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert véletlen vagyis nem teljesen de mind 1 is,el állítottam és nem tudom hogy volt!Ja és én az explorert szoktam meg azt szeretem!
2011. febr. 10. 00:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha emiatt nem műxik vmi,akkor válaszd az alaphelyzetbe állítás gombot.

Amúgy meg jó az Explorer,én is azt használom,és nem érdekel másnak a nyomora.. :)

2011. febr. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Működik eddig minden!Csak mintha azóta lassú lenne!Utolsó neked mik vannak bepipálva???
2011. febr. 10. 13:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ami az Alapbeállításokban van. De mivel CRT monitorom van,csak az ClearType-ot vettem ki.

Az ideiglenes fájlok mappájának méretét emeltem meg még 150 Mb-ra,az előzményeket meg 400 napra.A Web Slice-t,meg az RSS-t,és a Smart Screen szűrőt kikapcsoltam.

És nem veszem észre,hogy lassab volna mint a Fox.

2011. febr. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!