Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » S. O. S! Honlapszerkesztési...

S. O. S! Honlapszerkesztési problémák?

Figyelt kérdés

Egy kérésem lenne tulajdonképpen. Azért ide írok, mert talán itt vannak olyan emberek akik értenek a honlapok szerkesztéséhez. Sajnos én nem értek hozzá.

Szeretnék egy honlapot létrehozni olyan nők számára akik egy bizonyos betegségben szenvednek, ami nemis olyan ritka, de az emberek nem fogadják el, elítélik ezt a betegséget. És szeretnék egy olyan honlapot ahol tudnánk egymásnak segíteni. Mert sajnos én már ott tartok hogy az orvosom is anyit mondott hogy ő enyit tud teni ha van pénzem kísérletezzek, hátha használ valami.... Sajnos pénzem nincs rá annyi amennyi kellene ezért szeretném ezt a honlapot hogy összefoghassak hasonló emberekkel.

A kérésem az lenne hogy lenne e olyan személy aki önzetlenöl segítene abban, hogy egy honlapot létrehozhassak. Azért itt kérem ezt, mert nem szeretném én sem felfedni azt hogy ebben szenvedek, mert bevallom szégyellem és ismerőshöz így nem fordúlhatok.

Ha valaki tud segíteni azt kérem jelentkezzen! Rengeteget segítene sok sok nőnek, aki nap mint nap szenved ettől.

Természetesen, ha valaki komolyan segíteni akar azt mindenbe beavatok, hogy mit és hogy is gondolok.

KÉREK MINDENKIT AKI TUD SEGÍTENI, LEGYEN ÖNZETLEN ÉS SEGÍTSEN AZOKON AKIKNEK LEHET EZ AZ EGYIK TALÁN EGYETLEN ESÉLYE HOGY JOBB IRÁNYBA HALADJON A BETEGSÉGÉVEL!

KÖSZÖNÖM!!


2011. jan. 23. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Hozzá nem értőként manapság egyszerűbb és gyorsabb blogot csinálni, mint megtanulni html, php-t vagy egyéb internetes leíró és programnyelvet.

Regisztrálsz például a [link] -ra, és ott készítesz egy blogot a témában.

2011. jan. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. jan. 24. 16:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Írsz nekem privátban? Szívesen beszélgetnék veled, hátha tudok segíteni.
2011. jan. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!