Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Meztelen képek rólam a neten?

Meztelen képek rólam a neten?

Figyelt kérdés

Szal...Van egy 16 éves fiu unokatestvérem..(én lány vagyok) ugy igazán soha nem bírtuk egymást,állandoan beleszol(t) a dolgaimba > msn-en van egy kiírásom neki nem tetszik,elkezd(ett) oktatni az ő okos 16éves fejével..akkor nyáron elkövettem azt a bűnt h msn-en bikinis képem volt kint -_-" ja meg myvipre is feltettem őket..akkor is mondta,hogy az ilyenkeből lesznek a legnagyobb k*rvák meg majd szol anyámnak..ezt kb oktoberbe mondta ( akkor vette észre a képet vagy én nemtudom -.- ) erre ma megkérdezi anyám h télleg vannak e rólam a neten olyan képek,ahol csak tanga van rajtam..jéé -_-"

mondom nincs.nem hiszi el..mondta,h holnap felhívja az unokatesom h megkérdezze h hol találta az én állítólagos félmesztelen képeim...Mivel ilyet nem csináltam,nincsenek.De mivan akkor ha szerkesztett? :S belőle simán kinézem..és mivell anno is fenyegetőzött h feltöri az msnem meg a vipem,és leszedi a képeim,simán megtudja ezt is csinálni...és ki is nézem belőle... ha esetleg télleg szerkesztett,és felrakta vhova (mert képes rá) h bizonyítsam anyámnak h nem én csináltam?télleg egész életembe mindent elmondtam anyámnak,(bár szoktunk veszekedni) hallgatok rá,megfogadom amit mondd.. akkor anyám részéről ennyi volt a bizalom?a másikmeg h ha léteznek ezek a képek,és esetleg vki felismer az utcán..vagy nemtudom.. :S :S :S

szal igazábol lehet h kicsit zavartan írtam le,a kérdésem az h anyám ha meglátja a képeket nem fog nekem hinni...hogyan tovább? :(


2009. febr. 3. 23:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nincs olyan profi hogy tökéletes munkát csináljon képszerkesztéssel. De ha van valami olyan barátod aki ehhez ért hívd el és mutasd meg anyukádnak hogy bárkiről lehet ilyen képeket csinálni.
2010. jan. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Mrs. Valaki válasza:
Ha megmutatod neki a bikiniset, akkor látszik, hogy ugyanolyan a fejed, meg a tartásod! :P
2011. dec. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!