Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a baj a böngészőkkel?

Mi lehet a baj a böngészőkkel?

Figyelt kérdés

Két nappal ezelőtt egyszerűen megadta magát a Firefox. A főoldalon csak annyit ír ki, hogy 404 Not Found, a weboldalakat pedig nem jeleníti meg, egy üres fehérség van mindössze. Újratelepítettem, de semmi. Az IE-ben ugyanez.

Internetem biztos hogy van, mert az msn-em működik, sőt torrenttel letölteni is tudok (amiket még azelőtt kezdtem el, hogy elromlottak a böngészők).

Azt hittem, valami vírus, de lefuttattam a keresőt és nem talált semmit.


2011. jan. 18. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen hiba mint amit leírtál.
2011. jan. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

csináld azt hogy nyisd meg a futtatást start és ott van job oldalon,, vagy van gyors billentyűzete is az alt és a ctrl között van egy windows jel azt lenyomvatartod és egyidejűleg lenyomod az R betűt. szóval a futtatásba ird be azt hogy: cmd


ezután nyilik egy parancssor ird be azt hogy

ping freemail.hu és enter ha azt irja hogy TTL=128 vagy valamilyen számot és végig fut akkor valóban van neted.

akkor valósziná hogy proxy bekapcsolt magától vagy egy virus segitett neki:D de semmi gond csak vissza kell állitani. nyisd meg az internet explorert, eszközök, internet beállitások. ott van olyan fül hogy kapcsolatok azon belül lent van olyan hogy hely hálózati beállitások arra katt rá bejön eg új ablak és ott a fentit pipáld ki azt hogy a beállitások automatikus észlelése. okézz le ezután minden ablakot akkor érvényesülnek be ezek a beállitások. most ugyan ezt megcsináljuk a firefoxba bár ott egy picit máshogy van. firefox alatt megnyitod eszközök, beállitások bejön egy ablak ott legfelül keres olyat hogy haladó a jobb szélső és alatta lesznek fülek ott válaszd a hálózat fület és ott van olyan hog beállitás bejön egy új ablak és ott a rendszerbeállitások használata legyen kipipálva leokézod és lesz net

2011. jan. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szólj vissza hogy mi a helyzet okés?
2011. jan. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A tanácsot köszönöm, kipróbáltam. De semmi. :(
2011. jan. 18. 11:35
 5/6 anonim ***** válasza:

aha értem és mikor mentél beállitani amit mondtam akkor mi volt kipipálva proxy vagy az automatikus a felső? az a baj hogy nem látom elég nehéz igy informatikus vagyok debrecenbe az agrár egyetemen ez a gond amit irtál beállitás gond szokott leni vagy pedig virus. ird már le légyszives hogy mikor oda mentél amit mondtam úgy volt eleve beállitva ahogy mondtam és tulajdonképpen semmit nem kellet csinálnod vagy nem azon volt amit én mondtam?


kellene nekem olyan is hogy milyen neted van

2011. jan. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Esetleg egy rendszer-visszaállítást is meg lehetne próbálni, ki tudja.
2011. jan. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!