Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Csak nekem van bajom a T-Home...

Csak nekem van bajom a T-Home új modemével?

Figyelt kérdés

Nem volt semmi baj a nettel, se semmivel. Amikor beszerelték a TV-hez az új vevőt, akkor lecserélték a modemet is, nem tudom miért, valami wi-fisre.

Amikor hazajöttem láttam új modem van, bekapcsoltam a gépet, és egyszerűen nem ment a net. Azt mondták a modemmel nincs baj (mindig ezt mondják), és a böngészővel lehet gond. Ami még érdekes, hogy a skype és a torrent is ment.

Eljött egyik ismerős megcsinálta, valami program ment fel a gépre, ami blokkolta a böngészőt, valahogy megcsinálta, jó volt a net.

De amikor beléptem, mindig egy csomót kell sz*rakodni, hogy jó legyen, mert először nem hozza be a honlapokat, aztán vagy hogy a kezdőlapot behozza, de a többit nem , ráadásul nagyon lassú, és lassan tölt be, ha kikapcsolom aztán újra be.

Bocs hogy hosszú lett, csak leírtam az előzményeket.

Ők persze azt mondták, hogy ez csak véletlen egybeesés, de mondom azelőtt semmi gond nem volt.


2011. jan. 16. 11:30
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:
Kösz. És igen, egy hozzáértőt, fogok kérni hozzá. Talán meg tudnám én is valahogy oldani, de nincs is win7 telepítő lemezem.
2011. jan. 30. 13:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!