Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon a közös üzenőfalnál...

Facebookon a közös üzenőfalnál "eltávoltítottam" egy ismerősöm h ne lássam amiket ír, közzétesz, stb. Hogy tudnám visza hozni h lássam amiket ír? Fontos HLP PLS

Figyelt kérdés
NEM TÖRÖLTEM az ismerőseim közül
2011. jan. 9. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy és erről kapott értesítést, úgyhogy ha megsértődött rád, akkor tudd, hogy miért.
2011. jan. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szerinted ez a válasz nem hasznos.


A válasz megírásának időpontja: ma 11:52

Privát e-mail a válasz írójának


Te nagyon ...!:)

Csak akkor válaszolj ha tudsz értelmesen!

Megsugom neked ARRÓL se kap értesítést,ha TÍLTOD! De nem baj=)Látszik.hogy unatkozol=)

2011. jan. 9. 12:00
 3/6 anonim válasza:
Profil, majd adatvédelmi beállítások és ott nézd meg a tiltólistát.
2011. jan. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:04


KÖszi a válaszod de nem tiltottam/ töröltema felhasználót az ismerőseim közül,csak azt csináltam h kiírt vmit a közös üzenőfalra/hírfalra.Jobbra van az x ,és "xy" eltávolítása"Na így szeretném vissza hozni h lássam megint amiket közös üzenőfalra ír/hírfalra!Előlre is köszi

2011. jan. 9. 12:07
 5/6 anonim válasza:
Törölj ki valakit a hírfolyamból és akkor feljön egy ablak, hogy akarod őt vissza, vagy sem és ott lesz a többi is akiket eddig blokkoltál.Most ennyit tudtam megfejteni, kezdő vagyok én is:))
2011. jan. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sikerült!(Y) THX;)
2011. jan. 9. 13:10

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!