Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem vagy fenn egy...

Miért nem vagy fenn egy közösségi oldalon sem? Emiatt hátrányban érzed magad? Tervezed, hogy a jövőben regisztrálsz?

Figyelt kérdés

Én több ok miatt nem regelek sehova:

1. Nem akarom, hogy mások nézegessék a nevemet, képeimet, adataimat, ismerőseimet, hobbijaimat -még csak azt se, hogy milyen gyakran és milyen időpontokban szoktam fenn lenni. Nem akarom, hogy bárki ez alapján ismerjen meg, alakítson ki rólam véleményt, vonjon le következtetéseket, netán visszaéljen a kitett adatokkal (sajnos van ilyen...).

2. Nem akarok a "minél több ismerőst bármi áron!" című játékban részt venni, és azt se szeretném, hogy hátrányba kerüljek csak azért, mert nincs 400 ismerősöm, csak mondjuk 80.

3. bizonyos embereket semmi pénzért nem jelölnék be, amiből sértődés lenne...

4. nem hiányzik pl. egy facebook-függőség, épp elég nekem a gyk-függés is... XD


És igen, emiatt hátrányban érzem magam. Nevetséges, de néha úgy érzem, kicsit kilógok emiatt az osztályból.

Egyrészt közösségi szinten: nem csetelek a többiekkel, de ők meg igen, így egyre jobban összebarátkoznak, egyre jobban megismerik egymást, én meg ezekből a közös élményekből kimaradok.

Másrészt néha fontos infók nem, vagy csak lassabban jutnak el hozzám (pl. dolgozat ideje, anyaga, tételek, időpontok stb.).

Meg lehet, hogy így az ismerkedést is megnehezítem magamnak...


Szóval néha ezek miatt felmerül, hogy esetleg regisztrálhatnék pl. facebookra. De igazából nem akarok...


Örülnék, ha válaszolnál a fenti 3 kérdésre, de érdekelnek ezzel kapcsolatos pró és kontra sztorik is, vagy további érvek, ellenérvek.


2010. dec. 28. 10:18
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :-)
2011. jan. 3. 09:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!