Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudnám letölteni bármilye...

Hogy tudnám letölteni bármilyen formátumban az alábbi linken lévő videot?

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 26. 02:03
 1/9 anonim ***** válasza:

hosszú lenne elmagyarázni hogy hogyan kell leszedni meg ilyenek, ezért itt van hozzá videó.

[link]

2010. dec. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mással nem nagyon lehetne letölteni, de ez is jó, még így is, hogy .flv-ben tölti le, de ezzel át lehet konvertálni:

[link]

2010. dec. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
csakhogy ez nem youtube... :(
2010. dec. 26. 02:25
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]

(ha kérdeznéd a hogyant,akkor kiszedtem az IE temp mappájából)

2010. dec. 26. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"Ezt a fájlt nem sikerült vírusvédelmi szempontból megvizsgálni."

Firefoxnál hol tárolja az internetes temp fájlokat?

2010. dec. 26. 05:32
 6/9 anonim ***** válasza:

WmRecorderrel le lehet menteni .flv-ben. Le is szedtem, ha szeretnéd feltöltöm...

Gondolom OrbitDownloader és Firefox plugin DownloadHelper is leszedi.

2010. dec. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Firefox-nál itt a temp:


c:\Documents and Settings\USER\Local Settings\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\o0kec8xc.default\Cache\


Ahol a USER az a név, ahogy be vagy jelentkezve a gépen.

Illetve gondolom a 'o0kec8xc.default' is más-más lehet.

2010. dec. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ja, és dátum, vagy méret szerint érdemes rendezni a könyvtárat, mivel véletlenszerűen nevezi el a fájlokat és kiterjesztést sem ír hozzájuk.

Valamint az is számít, hogy a beállításokban mekkora méretű cache van beállítva. Pl. ha 100 MB a megengedett cache méret, akkor egy 200 MB fájlt nem tud a cache könyvtárba tenni, hanem akkor azt csak simán a


c:\Documents and Settings\USER\Local Settings\Temp\


-be teszi, ahonnan viszont nem lehet kimásolni, mert 'Hozzáférés letiltva', és onnan viszont azonnal törli ha már nincs rá szükség és bezártad a lapot, ahol a videó volt.

2010. dec. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

KÖNYÖRGÖM! Amit mondtam, azzal le lehet tölteni arról az oldalról is, mert kipróbáltam....

Az lehet hogy a videóban csak a youtube.ot mondja, de le lehet tölteni arról az oldalról is, ahonnan te akarod!!!

(első voltam)

2010. dec. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!