Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttünk egy filmet, ami...

Letöltöttünk egy filmet, ami meghajtókép-fájl formátumban van. Hogyan tudok belőle bármilyen film formátumot készíteni?

Figyelt kérdés
A számítógépen le tudjuk játszani, de ki szeretném lemezre másolni és a dvd lejátszón lejátszani. Mit? Mivel? Hogyan?
2009. jún. 10. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

felteszed a daemon tools-t, azzal beolvastatod a képfájlt.

utána pl a neroban rámész a dvd másolására, és virtuális meghajtó tartalmás másolod az üres dvd lemezre

2009. jún. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom!
2009. jún. 10. 19:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj ilyen bonyolultan.Neroval simán cd/ dvd kép lemezre írása funkció.
2009. jún. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megvallom őszintén, hogy ahogy a második válaszoló írta, közben így megcsináltam, kipróbáltam már végső kétségbeesésemben és valóban így sikerült!
2009. jún. 10. 20:04
 5/7 Bazsula válasza:

Sziasztok,én s szeretnék segítséget kérni,mert én letöltöttem a Home című filmet fullHD-ban és hiába rakom be a Daemon Tools-ba akkor sem játsza le :S

Dvd-re kiírni nem tudom mert majdnem 22GB a film és nincs olyan pendrivém amire ráférne,hogy megnézzem hogy a tv-m játsza-e

Segítsétek légyszíves mert 3 napja kínlódok hogy megnézzem :(

2011. dec. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én sajnos nem tudok segígteni, kiemeltem a kérdést, hátha olvassa valaki, aki tud segíteni.


De mit ír ki a program, hogy nem játsza le?

2011. dec. 27. 18:55
 7/7 anonim ***** válasza:

De mi nem játsza le...?

Tedd fel a KmPlayert pl azzal próbáld lejátszani. És miért kell azt mountolnod DT-be? Milyen formátumban szedted le? Nem mkv véletlenül? Azt csak simán az ajánlott program lejátsza. A full hd csak a felbontásra info...

2011. dec. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!