Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Közelmúltban vettem egy Hp550...

Közelmúltban vettem egy Hp550 es laptopot, melyet a T-com beüzemelt, mint most kidelült szakszerütlenül csatlakoztatta a keszülékhez, mit tudok csinalni?

Figyelt kérdés

Szolgaltatót valtottam vesztemre,mivel egy laptopot vettem és a T-kom szakebberei beüzemelték,a modemet csatlakoztattak a keszülékhez,a problemat most vettem eszre,nevezetesen nem tudom kihúzni a csatlakotót a laptopból,akkor sem jön ki,ha a kieses gatót lenyomva tartom:


Felhívtam a T-com-t,majd ott a szervizük közölte,hogy 8000.-ft.-elleneben megjavítjak!!!/a sajat szakszerütlen munkajukert kernek penzt!!!/Szeretném a segítsegeteket kerni,hogy amennyiben valakinel ez mar előfordult,sziveskedjen tanacsot adni,melyet előre is köszönök!


2010. nov. 7. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Most komolyan az a gondod ,hogy egy UTP zsínórt nem tudsz kihúzni egy laptoppból ?
2010. nov. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Komolyan azt mondom,a haverom aki a telspíteset megcsinalta korabban,nem merte eröltetni,szerinted tegyem meg?Vagy fogjam meg egy kis figóval,mit csinaljak?
2010. nov. 7. 14:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!