Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letiltotta a facebook a...

Egy senki. kérdése:

Letiltotta a facebook a profilomat mert valaki feltörte és olyan instagram fiókot adott hozzá ami a terrorizmust pártolja hirdeti. Nem találok semmilyen kontaktot a facebookhoz és sehol nem tudom jelezni. Valakinek valami ötlet?

Figyelt kérdés

tegnap 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

[link]


2 másodperc...

tegnap 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1-es szerinted nem próbáltam?? Azt kéri jelentkezzek be először abba az instagram fiókba amit hozzá adtak illetéktelenűl. Ami ugye lehetetlen.
tegnap 22:47
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem próbáltad.
tegnap 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Minden opciót próbáltam. Mindegyiknél oda lyukadtam ki hogy be kell jelentkeznem abba az istenverte palesztin instagram fiókba és le kell választanom a facebookomról.
tegnap 22:54
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Aham. Hogyne.
tegnap 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt el tudod mondani, hogy mi az előzménye? Valahogy oda kellett kerülnie annak az összeköttetésnek a fiókodra, magától nem jön létre. Letöltöttél valami alkalmazást? Beléptettek valami oldalra? Jóváhagytál valami kérelmet?


Sajnos nincs sok esélyed, az ilyen típusú támadások nagy részénél helyreállíthatatlan a fiók. Ha rákeresel (facebook attached instagram scam), elég sok embert érint, és nem tudták megoldani.

tegnap 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os egyik sem áll fent szoktam vigyázzni az ilyenekkel mert járatos vagyok ezekben soha nem adom meg semmilyen oldalon az adataim amit nem ellenőriztem le. Elég sok szivárgás volt drág Cukkerberg barátunkéknál sok login adatot elloptak mint látszik köztük az enyémet is. Nem is lenne ezzel probléma csak egy több 10 milliárd dolláros cégnèl nincs technikai support az kész röhej.
tegnap 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!