Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért továbbítanak egyes...

Miért továbbítanak egyes oldalak google keresésbe?

Figyelt kérdés

A következő van: Meg akarok nézni egy képet a neten, és nem nyitja meg, hanem mindenféle ostoba google keresési eredményeket ad ki.

Ez miért van? Bőngésző? vagy tiltott az oldal? (de nem hiszem, mert ezek nem "olyan" oldalak)

Mit tudnák tenni? Mozzilla firefoxom (autómatikus frissítésű) van, de a sima internet expoler is ezt csinálja.


2009. jan. 7. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez van, csak annyi különbséggel hogyha a googleba írok be vmit akkor a startlap keresőjébe ugrik. A válasz engem is érdekelne.
2009. jan. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Na! akkor már ketten vagyunk!

Remélem tudja valaki a megoldást a problémára!

2009. jan. 7. 18:15
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Biztos vagy te abban, hogy te ott képet akarsz nézni? Nem egy banner az véletlenül?

Az valami olyan, mint itt oldalt, ami villog, meg változik. Csak pl. a Google-nek van olyanja is, ami nem változik, hanem állandó kép. Mikor pedig ráklikkelsz, akkor a kijelölt helyre megy.

Reklám.


Ha egy link vagy "kép" fölé mész. akkor lent, bal oldalt kiírja a célt. Ha ott úgy kezdődik, hogy [link] akkor az google-hírdetés.

2009. jan. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megint én:


Első válaszoló (aki kérdezett)! Hogy érted azt, hogy a Google-ba írsz be, és a Startlapot hozza be?

Ha megnyitod a Google honlapját =google.com vagy google.hu), és oda beírsz valamit, akkor kizárt, hogy a Startlap jöjjön be.

Ha viszont jobb felül, a böngésző keresőjébe írod be, és akkor jön a Startlap, az azért van, mert akkor te NEM a Google-ba írtad be. A böngészőkből közvetlenül lehet keresni, akár több keresővel is. És nálad valszeg azért jön a Startlap ilyenkor, mert az van beállítva. Ugyanott, a jel melletti nyílra klikkelve átválthatsz másra is - pl. google.

2009. jan. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem reklámra kattintok!

Képre!

Mozaikképeket hoz be az adott oldal, és mikor rámegyek, hogy kinagyítsam, akkor hoz be mindenféle google kereséseket.

Olyan mintha beírtam volna vmit a googleba, és annak az eredményét hozza ki, miután a képre kattintottam.(de semmit nem írtam be, sőt, még aznap se kerestem hasonló szavakat sem)

2009. jan. 8. 18:14

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!