Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit csináljak, ha nem akarják...

Mit csináljak, ha nem akarják megoldani a facebook problémámat, még akik régen segítettek azok is letiltanak ha ezt kérem tőlük? Több lent.

Figyelt kérdés
2 hete feltörték a facem, elfelejtett jelszóval se tudok vissza lépni. Megkerestem azt az embert aki régen segített vissza állítani a facem(akkor is feltörték) de mikor látta, hogy írok neki, nem írt ráadásul másnapra le is tiltott, nem értem, hisz sose írtam neki rosszat. A számítógépes boltban se akar senki nekem segíteni, azt mondják. kérjek új jelszót, nem értik, hogy nem enged úgy se belépni. Mindenképpen vissza akarom szerezni mert nem jó ez az új facem amit létre hoztam, a régin már szépen ki volt építve minden, emberek stb. Aki ért hozzá segítsen légyszíves!

ma 07:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Itt a Facebook supporttal kell felvenni a kapcsolatot, nem random emberekkel.
ma 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De úgy se tudtam...
ma 07:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt nézted már?

[link]

ma 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!