Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek 1 2 éven belül...

Szerintetek 1 2 éven belül megszűnik az x.com?

Figyelt kérdés
[link]

ma 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hááát kétlem, de nagy eséllyel súlyát veszti teljesen. Egyre inkább csak valamiféle szélsőjobbos dühöngővé válik..
ma 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

#1 Azért az túlzás. Demokrata párt összes nagy politikusának az első számú kommunikációs helye. Eközben Trump például otthagyta a Twittert

A woke is elég hangos (bár a woke mindenhol hangos)


Amúgy ja, Musk eléggé elbaszta. Már az arculatváltás se volt egy jó ötlet, igazából senki sem akarta. A Twitter ott meghalt, ez már egy más platform. Kiderült meddig bírja

ma 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2, a szélsőjobbos pártok akik a tartalmaik miatt nincsenek megtűrve máshol jelenleg arra buzdítják a híveiket, hogy menjenek az X-re, mert ott szólásszabadság van.


Az, hgoy a demokraták is ott posztolgatnak az is logikus, mert az USA-ban a Twitter volt a "népfelület" azaz ahol szinte mindenki fent van. Mint évekkel ezelőtt itthon a Facebook. A mai napig azért magas elérése van ezeknek a posztoknak és népszerű alternatíva még nemannyira lett.

Dde ez az USA közönsége. Az európaiaknak a twitter annyira nem nagy szám, mert itt inkább a facebook meg az Insta pörög. De a szélsőjobbosok innen is a twiterre mennek.

ma 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az is igaz. Kelet -europaban egyre jobban terjed. Én régóta vagyok fent még bőven mielőtt Musknszoba került volna. Azt vettem észre, hogy egyre több a kamu profil. Nem arra gondolok, hogy nem teljes névvel vannak fent, hanem ezekre a botokra akik retweeten kívül nem csinálnak semmit, max kommentekben kötekednek, fikáznak. Nemhogy saját képet, de még saját gondolatuk sincs megosztva.

Az Ukrán háború óta (vagy lehet nekem hozzá az algoritmus) egyre több lengyel-ukran-magyar profilt látok.

De a nagy sportklubbok rajongói között is még töretlenül népszerű. Szakértők, elemzések, mémgyár stb

ma 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De pont a napokban írt cikket az index erről, innen veszem


[link]

ma 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#3 A Meta utánzata sem jött be, még a Tiktokon is sokan fent vannak. [link]
ma 18:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!