Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Pár napja én is egy olyan...

Pár napja én is egy olyan gondal küzdök hogy páromnál eltünnek a képek amin meg van jelölve.? Nálam meg jelenik nála nem,de az az érdekes hogy megnéztem az ő teloján hozzá is adtam az idővonalához de nem jelenik meg,elrejtve nincs nála.

Figyelt kérdés
ma 09:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, be van állítva nála, hogy jóvá kell hagyja a megjelölt postokat ahhoz, hogy az ő idővonalán megjelenjenek.
ma 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

És miért fontos, hogy megjelenjen? Megadta a hozzájárulását, hogy bejelölheted?

Nekem semmi titkolnivalóm nincs, de nem a Facebookon meg az instán élem az életem, és ha valaki a tudtom nélkül tagelgetne, az repülne is azon nyomban.

És, ahogy fentebb írták, ha van egy kis esze, beállította, hogy csak olyan posztok jelenhessenek meg az idővonalán, amit ő jóváhagy. Ez elég sok kellemetlenségtől kímélheti meg az embert, pl munkakeresés esetén, ahol az első dolga a HR-esnek, hogy lecsekkolja a közösségi média profilokat és tevékenységet. És ha talál pl olyat hogy a haverokkal épp holtrészegen bulizik, amit nem is ő tett fel, csak betaggelték, az egyből kuka. Sok HR- és azt sem szereti, ha valaki túl sokat posztol a magánéletéről. Egyrészt, mert rohadtul senki se kíváncsi rá, és egyfajta intelligencia hiányt tükröz, másrészt meg a közlési kényszeres emberek nem biztos, hogy tudnak pl szakmai titkot tartani....

ma 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!