Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lesz számotokra érdekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz számotokra érdekes egy férfi?

Figyelt kérdés

Kicsit magamat vizsgálva rájöttem, hogy semmi extra nincs az életemben, ami vonzaná a nőket. Így aztán nem is csodálkozom, hogy nincs osztatlan sikerem.

Gazdag nem vagyok, hogy mindig nyaralni meg más városokba járjak szórakozni, a hobbimat (ami egy sportág) se űzöm nap mint nap, tehát mondhatni, hogy unalmas vagyok.

Még azzal sem érnék semmit, ha jól néznék ki, mert attól még a napjaim egyformák jóformán. Dolgozok, edzek, pihenek. Ezekre meg ki kíváncsi? Senki.

Csak nem tudom, hogy akik érdekesek, azok mivel tudnak kitűnni?



máj. 28. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy egyszerű, szerény, átlagos, hétköznapi életet élő nőnek, pl. mint én, elég. Nem kell úgymond semmi extra, mert gondolom erre irányul a kérdés, hogy miért is lenne veled egy nő, ha ilyen "szürke kisegér" vagy. Ha mondjuk hasonló volna az érdeklődési köröd, mint nekem, jó a humorod és jól el tudnánk beszélgetni, ez az ismerkedéshez indulásképp nekem megfelelne, a többi alakulna úgy is magától.
máj. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is sokáig így voltam ezzel, illetve most is tudom magamról, hogy unalmas vagyok, egy lánytól meg is kaptam. De aztán rájöttem, hogy egyrészt ez relatív, másrészt meg, hogy vannak hasonló lányok akik nem problémáznak ezen. Annyi még a szerencsém, hogy van jó néhány előnyöm, amik ellensúlyozást adnak.
máj. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól hogy tisztel és nem csak egy megdugható valamit lát bennem.
máj. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Érdemes megjegyezni, hogy szubjektív, hogy te kit és miért tartasz érdekes jellemnek. Alapvetően abban hiszek, hogy a hasonlóhoz a hasonló illik, sokkal jobban rá tud érezni egymásra kettő ember, ha vannak azonos érdeklődéseik és a jellemeikben sem különböznek túlságosan.


Számomra a párom egy roppant érdekes személy, aminek az alapját az adja, hogy egy szenvedélyes és változatos ember. Mindig dolgozik valamin, mindig tanul valamit, mindig szán időt a szeretteire, midig foglalkozik a hobbijaival. Sokféle dolgot csinál és ezek mind feltárják egy-egy oldalát a sokrétű jellemének. Mindig lehet vele beszélni gyakorlatilag mindenről és szeret élni, legyen szó egy nagyobb utazásról, vagy hogy egy egyszerű hétköznap este kiülünk az erkélyre borozni és sakkozni. Kölcsönösen szebbé tesszük egymás életét, és talán ez a legjobb az egészben.

(Mindketten művészeti ágakkal foglalkozunk, ez az egyik legnagyobb összetartó kapocs közöttünk és ezért is értjük meg olyan jól egymást. Emellett viszont ha te olyan vagy, akit ez az egész művészi világ hidegen hagy, valószínűleg korántsem találnál minket olyan érdekfeszítőnek, mint amilyennek mi találjuk egymást.)

25/N

máj. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4. Az unalmas szurke embberek kozott sok a muvesz lelek .
máj. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:

"Csak nem tudom, hogy akik érdekesek, azok mivel tudnak kitűnni?"

Azzal, hogy nem a telefonjukat buzerálják egész nap.

máj. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!