Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van olyan, akinek a lakásában...

Van olyan, akinek a lakásában vezeték nélküli internet van?

Figyelt kérdés
Hallottam olyanról, hogy van úgynevezett hordozható internet (hozzáteszem nem biztos, hogy ugyanaz, nem értek hozzá) amin van wifi és tévézni is lehet. Szóval net és tv szolgáltató. Olyan gondom van, hogy jelenleg ahol lakom nem megoldható az internet illetve tv vezetékkel való bevezetése, de hallottam erről a boxról, amit be lehet telepíteni. Ez pontosan hogy működik és melyik szolgáltatónál lehetséges? Yettel és Vodafone ügyfélszolgálatot is hívtam, de elmondásuk szerint ez így náluk nem megoldható.

júl. 5. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:
A MindigTV vezeték nélküli, ingyenes és szinte bármelyik (lapos)TV veszi.
júl. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Távvezérlésű nyakkendő kötőgép ***** válasza:
59%
Miért akarsz TV előfizetést kötni 2024-ben? Minden fent van a neten.
júl. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
A lefedettségi adatok alapján a lakások 99%-ban van (ilyen-olyan) mobilnet lefedettség, csak kevesen használják.
júl. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1-es: Köszi, utána nézek, ezt még nem ismerem.

2-es: Azért mert kényelmesebb tv-n csatornákat lapozgatni, mint mindent kikeresni interneten arról nem beszélve hogy interneten közel sem férsz hozzá minden csatornához.

3-as: Van mobilnet lefedettség, de akkor mindig a mobilomról osszam meg a netem, vagy hogy?

júl. 5. 11:42
 5/10 anonim ***** válasza:

"Yettel és Vodafone ügyfélszolgálatot is hívtam, de elmondásuk szerint ez így náluk nem megoldható."


Ha van nálatok Yettel 4G akkor simán megoldható.

[link]

Van vezeték nélküli Net+TV náluk.

Vagy csak netet veszel (ilyen minden operátornak van Telekom/Vodafone/Yettel) És kiraksz egy TV-antennát és nézed a tizenakárhány "népszerű" csatornát ingyen MinDigTV-n.

[link]

Vagy ott is van előfizetős sok csatornás csomag.

Vagy van neked, és szolgáltató független IP-tv is van (olyan mint a Yettelé)

[link]

És akkor még vannak műholdas szolgáltatók. Fuh. A lehetőségek tárháza, ha nem is végtelen, de elég komoly. 😉

júl. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Van mobilnet lefedettség, de akkor mindig a mobilomról osszam meg a netem, vagy hogy?"


Nem. Nem láttad még a "kábel nincs" reklámokat pont erről szól. Mobilnet, otthoni használatra, saját mobil modemmel. De a működési elve megegyezik a "megosztom a mobilnetemet" dologgal. Csak ez egy külön készülék, saját nettel.

júl. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak akkor nem értem, hogy az ügyfélszolgálatos miért mondta, hogy nekik olyan nincs.
júl. 5. 11:51
 8/10 anonim ***** válasza:

Ami kell hozzá:


- SIM kártya mobilnettel (ajánlott korlátlannal, pláne ha többen fogják használni)

- Olyan wifi router, amibe a SIM kártya behelyezhető. Ha gyors, normális, megbízhatót akarsz, az azért nem biztos, hogy olcsó lesz

- Valaki, aki beállítja.

júl. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
MindigTV lesz végül a befutó. Az a legjobb. Köszi a válaszokat!
júl. 5. 16:25
 10/10 anonim ***** válasza:
2es:lehet én nézek fura dolgokat, de pl. A Mézga család sorozatot, meg a kérem a következőt, a Na végre itt a nyár, utóbbit évekig nem találtam meg a sorozat formában, az előbbiek meg még most sincsenek fent, vagy csak torrentben
júl. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!