Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Legjobb VPN szolgáltató?

Legjobb VPN szolgáltató?

Figyelt kérdés

Melyik a legjobb VPN szolgáltató? Az fontos, hogy legyen biztonságos, és ne tiltsanak ki a használata miatt mindenhonnan (pl. lehessen vele Google fiókot csinálni, instagramot csinálni, netflixet nézni, stb)

Eddig amiket néztem az a NordVPN, SurfShark, ExpressVPN, és CyberGhost, de a weboldalon mindegyik csak a legjobbnak hívja magát, amiből nem derül ki túl sok minden.



júl. 3. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ezeket VPN nélkül is meg tudom tenni. ¯\_(ツ)_/¯
júl. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valaki válaszol majd a kérdésre is?
júl. 3. 23:51
 3/6 SIDLER22 ***** válasza:

Mindegyiknek már ismert az IP címük, így kitilthatják Őket ahonnan akarják. Ha ismeretlen címeken akarsz jelentkezni, akkor a Tor hálózaton keresztül tudsz esetleg ahol önkéntesek szolgáltatják az internet elérést és talán ők még nincsenek listázva.

Egyébként meg kb máshogy nem tudod megkerülni.

tegnapelőtt 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van több is, mindegyiknek megvannak a maga előnyei.


Express VPN: ez az egyik legnépszerűbb szolgáltatás, aminek a legtöbb szervere van. Hátránya, hogy ezért a legtöbb VPN szűrő megfogja.

Nord VPN: ez is nagyon népszerű szolgáltatás, szintén rengeteg szerverrel, és szintén fennakad gyakorlatilag az összes VPN szűrőn.

Proton VPN: nekik van ingyenes csomagjuk is, ami korlátlan adatforgalmat ad. Viszont szerver helyszínt nem tudsz az ingyenesben választani, automatikusan csatlakozik valamelyikhez. A fizetősben már nincs ilyen korlát, sőt vannak TOR szerverek és biztonságos mag szerverek is, ami két országon irányítja át a forgalmat, ezzel garantálva a lenyomozhatatlanságot.

Windscribe: nekik is van ingyenes szolgáltatásuk, ami havi 10 GB adatforgalmat ad (ezzel teljesen le is tudod tesztelni a szolgáltatásukat, mielőtt megvennéd). Havi fizetéssel ők a legolcsóbbak, 3 dollártól elérhető a Build A Plan, itt két országot kell választani (az egyik Magyarország legyen), és korlátlan adatforgalmat, ez utóbbi az ingyenes szerverekre is vonatkozik.

VPN Unlimited: náluk van Lifetime, azaz életreszóló csomag is, ez jelenleg 200 dollár, de rendszeresen szoktak akciók lenni, talán érdemes kivárni a következőt. Az árához képest elég sok szerver hellyel rendelkezik, és a sebessége is jó.


Én a VPN Unlimited Lifetime csomagját választottam, már 2021 óta használom, és annyit mondhatok, hogy nem bántam meg. Hosszú távon megéri, azóta VPN-ért nem kellet fizetnem.

tegnapelőtt 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Választ kaptál a kérdésre. A felsorolt funkciókhoz nincsen szükség VPN-re. Igazából ponthogy a VPN-el nem szoktak működni egyes szolgáltatások, mert korlátozni szokták az ismert VPN címeket. De hát mindenki azért fizet, amiért akar.
tegnapelőtt 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#3, #4 Köszi a választ!

#5 A kérdés az volt, hogy melyik vpn az, amelyikkel el lehet érni bizonyos oldalakat. Nem az, hogy szerinted kéne-e használnom, vagy nem.

tegnap 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!