Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-csoport értesítései...

Facebook-csoport értesítései miért nem jelennek meg a telefonon szalaghirdetésként?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Már régóta fennáll ez a probléma, szerintem mindent beállítottam, hogy orvosoljam. Következetlenül néha megjelenik, néha nem a telefon kijelzőjén az értesítés (természetesen olyan csoportoktól igen, amik számomra teljesen irrelevánsak), viszont van egy, aminek az értesítéseiről muszáj lenne mindig azonnal értesünöm, mert munkalehetőségeket tesznek ki. Ez aki kapja, marja alapon működik, tehát azonnal kellene rá reagálnom, hogy megkapjam az adott műszakot, de ha nem jelenik meg a telefonon értesítésként, elég nehézkes. Tud erre valaki megoldást? IPhone-om van, ott is már mindent beállítottam, magán a facebook appon belül is engedélyezve van az összes értesítés. A Facebook kijelzi, ha küldött a csoport vmit, de csak simán egy piros karika van, nem ugrik fel szalagértesítés, ami így nekem nem jó. Segítenétek, légyszi? Nagyon fontos lenne, örök hálám előre is!


Ugyanitt kérdezném, hogy esetleg egyes appokhoz be lehet állítani külön értesítési hangot vagy rezgést? Vagy valami widgetet ehhez csinálni? Nem értek hozzá, mint látható, de hátha valaki kisegít :)



júl. 2. 15:21
 1/1 A kérdező kommentje:
Légyszi segítsetek🥺
júl. 7. 11:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!