Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Régi Facebook profil törlésére...

Régi Facebook profil törlésére van lehetőség?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ehhez hozzátenném még azt, hogy a régi profilomon rengeteg régi kép található és szeretném azokat eltávolítani onnan, viszont a nevemen kívül semmilyen más adatot nem tudok arról a profilról, tehát se a telefonszámot, se az e-mailt amivel akkor regisztráltam. De szeretném letörölni a régi profilomat és esetleg az előbbi okokra hivatkozva lenne rá így lehetőségem?😭

Valószínűleg én úgy gondolom, hogy nem, de hátha van valamilyen hasznos tippetek, esetleg megoldásotok.

Köszönöm!



tegnapelőtt 00:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz visszalépni, akkor nem tudod törölni.

Amúgy, hiába is végeznéd el az útmutatás szerint, nem törlődik. Eszük ágában sin elengedni téged és veled együtt a saját kapcsolati hálódat, az adatokat.


Én vagy 5 éve töröltem magam az útmutatás szerint, mégis folyamatosan kaptam az e-mailemre az értesítéseket.


Egyszer rákattintottam, és simán beléptetett. Így vegül az e-mail címemet iktattam ki.

Nem engednek el, ne reménykedj.

tegnapelőtt 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Akkor valamit rosszul csináltál. Én már kétszer is töröltem Facebook profilomat és soha ilyen problémám nem volt. Megadnak egy időt, amíg végleges törlés előtt még beléphetsz, és ezzel visszavonod a törlést. Ez ha jól emlékszem 30 nap. De ha ezt az időt kibírod, és nem lépsz be, akkor végérvényesen törlik a fiókodat, többet nem tudsz visszalépni. Ha viszont a 30 nap előtt visszalépsz, akkor azzal visszavonod a törlést.

Ami még baj lehet, hogy van a törlés és a deaktiválás. A különbség, hogy a deaktiválással csak inaktívvá teszed a fiókot, de nem törlöd le. Akkor tényleg jönnek továbbra is az e-mailek és amikor visszalépsz minden megy tovább. A te eseted inkább deaktiválásnak tűnik.


Az eredeti kérdező kérdésére a válasz, hogy ha nem tudsz belépni, akkor sajnos nem tudod törölni azt a profilt.

tegnapelőtt 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Deaktiválással többet ér, mint a törlés, mert törlésnél lemondasz magadról, képekrol, adatokról. Deaktiválásnál pedig inaktív vagy, de megmarad a jogod a dolgaidhoz.
tegnap 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!