Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van a TheVR-nál jobb csatorna...

Van a TheVR-nál jobb csatorna jelenleg Magyarországon?

Figyelt kérdés
Szerintem még mindig ők a legjobbak, legprofibbak! Más nem is tud olyan színvonalon videózni, mint ők. Ti mit gondoltok?

júl. 3. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Technikailag nyilván top, mert végtelen pénzük van eszközökre és keretük szakértői személyzetet megfizetni.


De Jani és Pisti emberileg szerintem minősíthetetlenek arra, hogy ekkora elérésük és influenszük legyen.


Én úgy hívom őket hogy az internet "Balázsék"-a a VR.


Dilettáns jópofáskodó prolik próbálják dilettáns módon megszakérteni a világot, és ezt szórakoztatásként eladni a világnak, és ez működik is.

júl. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

Ugye tudod, hogy nem igazán érdekli őket az ilyen vélemény. Amit csinálnak és ahogyan csinálják, az addig fog működni, ameddig van néző. Függetlenül attól, hogy hogyan csinálják.


Tudod, ha sok követőt szerzel, akkor sok ellenséget is. Ha nem csinálsz semmit, akkor nem nő egyik tábor száma se.


Nincs olyan, hogy "legjobb", mert mit nevezünk legjobbnak? Definíció kérdése. Amúgy meg például:

- https://www.youtube.com/@Tech2hu

- https://www.youtube.com/@AnonimInc

júl. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 SIDLER22 ***** válasza:
82%

Attól függ mit értesz legjobb alatt, bár szerintem semmiben sem a legjobbak amit csinálnak csak minőségien van összerakva.

Például a Tech videóikról tudjuk, hogy sokszor eljátszák milyen jó egy termék. (RavenCroaks csinált is róla videót ahogy egy viszonylag elég sz@r hangzású mikrofont próbáltak eladni egy "nem is rosz" szöveggel, amikor egyértelmű volt, hogy az árához képest borzasztó hangja van a mikrofonnak.)


Aztán ott vannak a jópofáskodó videóik. Ebből sokat nem ismerek, de amit láttam... hát...

Számomra volt ciki amikor néztem az egyik "próbálj meg nem nevetni" faviccekről szóló videójukat és konkrétan 10-15 éves vicceket próbáltak úgy előadni mintha most hallanák először őket.


Összességében többet nem tudok róluk mondani mivel a tartalmaik számomra nagyon taszítóak és természetesen ami szerintem rosz azt nem nézem. Legfeljebb egy vélemény erejéig.

júl. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

"Számomra volt ciki amikor néztem az egyik "próbálj meg nem nevetni" faviccekről szóló videójukat és konkrétan 10-15 éves vicceket próbáltak úgy előadni mintha most hallanák először őket."


Jól van na, megpróbáltak az 5-8 éves youtube nézőközönségre is lőni egy kicsit.

júl. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
52%
Reklámot hallottak. Remélem, nem kell megmagyaráznom, miért.
júl. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tekintve, hogy a "jobb" egy erősen szubjektív fogalom, a kérdésnek ilyen formán nincs sok értelme.

Egyébként ha a személyes véleményemre vagy kíváncsi: jópár olyan csatornát nézek, ami jobb náluk.

tegnapelőtt 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
#6-os, kizárt dolog, a kérdező megvizsgálta az ÖSSZES magyar YouTube csatornát, és mivel médiatudományi doktori fokozata is van, szakmailag megalapozott állítás szerepel a "kérdésében".
tegnapelőtt 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!