Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az Instagrammal van a baj,vagy...

Az Instagrammal van a baj,vagy az "eszközeimmel" ?

Figyelt kérdés

Laptopon gond nélkül fut az Insta,a telefon viszont mostanában gyakran sz@rakodik-"probléma az oldallal",nem vagyok e robot,automatizált viselkedést észleltek,stb /évek óta ugyanazt a telót használom,nem tudom számít e/ teló újraindítása egy hétre oldja meg a problémát,aztán újra jelentkezik.

De a legérdekesebb,mikor telórol akarok belépni,jelzi hogy ismeretlen eszköz,igazoljam hogy én vagyok-és feldob egy random várost az ország másik részéről,hogy én vagyok e.Ha nem fogadom el-mert nem ott vagyok-kezdődik előlről az egész cécó.Ha elfogadom az idegen várost,enged belépni.Ha esetleg feltörték a profilom,és más-vagy más is használja,az csak kiderült volna,vagy nem?Hisz az otthoni gépen bármikor belépek a régi jelszóval.Vagy ne foglalkozzak vele?



tegnapelőtt 09:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Azért ír idegen várost, mert az IP címed alapján azt tudja belőni. Amíg saját országból származik, nincs gond, meg hát nyilván te próbáltál meg belépni.


Telefonon esetleg próbáld meg újratelepíteni az alkalmazást.

tegnapelőtt 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!