Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Instagram kikapcsolja az...

Instagram kikapcsolja az értesítéseket?

Figyelt kérdés
Tegnap bekövettem több oldalt is és bekapcsoltam az összes értesítést. Ma reggelt ki volt kapcsolva az összes oldal összes értesítése. Megint végig csináltam még akkor rögtön erre most nézem, hogy megint ki vannak kapcsolva. Most ezt miért csinálja?
jún. 25. 01:08
 1/2 Avair2010 válasza:
A böngésző is be lehet rá állitva, az is le tudja tiltani a követést. A Google -n többet meg lehet erről tudni, mint tőlem.
jún. 27. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A google-n csak olyanokat találok, hogy hogyan kapcsoljam ki az értesítéseket vagy hogyan be. Esetleg arról, hogy mi van ha nem kapsz értesítéseket (kapcsold be a mobilon is nem csak az applikációban). De az, hogy magától kikapcsolódik olyanra nem találok választ.

A mobilomon be van kapcsolva az értesítés, másokra kapom is, de ezekre folyton kikapcsolódik. Már harmadjára csináltam újra.

jún. 27. 06:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!