Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elektrós hibakeresőként nagy...

Elektrós hibakeresőként nagy hasznát venném a ChatGPT előfizetésemnek - pl. szakkifejezések, jelenségek, adatlapok értelmezéséhez -, amikor nincsen senki az én műszakomban; de a buta cégem tiltja az oldalt? Meg lehet ezt kerülni?

Figyelt kérdés

Edge böngészőből próbáltam, az OpenAI kezdőoldala még bejön, de a webkliens megnyitására már olyan hibát kapok, mintha nem létezne a domain. (minden más oldalt (nagyon kevés kivételtől eltekintve) tudok látogatni, még olyanokat is akár, amikre az M$/Edge figyelmeztetést dob)

Interneten ugyebár permanensen azt ajánlják, hogy használjak VPN-t (még soha nem használtam, nem tudom mi a menete), de az a megérzésem, hogy erre a fontoskodó IT is gondolt, és (jobb esetben) azt is tiltja... (rosszabb esetben meg büntizik is érte) -- Vagy? ; azt már nem tudja tiltani?


Okostelefonomat nem tudom használni : nem is vihetem be magammal - és ezt figyelik is.



jún. 28. 18:40
A kérdező szavazást indított:
Nincs erre megoldás.
Van erre megoldás — leírom alább:
Nincs erre megoldás — kifejtem alább:
6 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Ugye tudod, hogy pl. a ChatGPT közel sem tökéletes?
jún. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

A ChatGPT nem tud mindenre választ adni. De válaszolni akkor is fog, és kitalál valami orbitális hülyeséget amit tényként fog neked leírni. Jobban jársz, ha utánajársz megfelelő fórumokon, hogy valós emberi tapasztalatokból legyen meg a megoldás, nem amit egy gép kitalál.


Az IT-s nem fontoskodik, hanem betartatja a biztonsági és használati szabályokat.

jún. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szikszai.B ***** válasza:
27%
Töltsd le az appot a telefonodra, próbáld meg azzal.
jún. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Esetleg google segítségével betalálni a konkrét tankönyvoldalt, ha már a fejedből kitessékelte az alkohol.
jún. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Minek tanultad ki a szakmát ha magadtól nem tudod végezni?
jún. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Gondolom nem véletlenül van két füle: az egyiken be a másikon ki..
jún. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Azért ha egy adatlap értékeléséhez neked a ChatGPT-re van szükséged ott igen nagy probléma van. Főleg ha ez a szakmád. És pont a szakmai oldalak esetén téved elképesztően nagyokat a ChatGPT. Konkrétan írt már nekem 100%-ban életveszélyes hülyeséget. Inkább tanuld meg a szakmát, évtizedekig megvolt ez a szakma ChatGPT nélkül.
tegnapelőtt 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!