Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » ChatGPT.com - Már néhány...

ChatGPT.com - Már néhány napja nem működik a felülete. Nektek se?

Figyelt kérdés

Egyik esetben azt írja ki, hogy "Something went wrong while generating the response. If this issue persists please contact us through our help center at help.openai.com.", másik esetben nem küldi el a kérdést, csak végeláthatatlanul forog körbe-körbe a betöltést szimbolizáló kör.

Ezenkívül az oldalsávnál nem látom az előzményeimet. Még megvolt nyitva egy chat-elés és kíváncsiságból frissítettem. Azt írta ki, hogy nem tudja / nem lehet betölteni az xy számú beszélgetést.



jún. 2. 06:56
 1/5 Szikszai.B ***** válasza:
64%

Tegnap is kérdeztem tőle, és most is működik. Nálad valami egyedi hiba lehet.

Első körben töröld ki az chatgpt.com-hoz tartozó oldaladatokat (cookiek, stb.).

jún. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam is működik.
jún. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam is működött még tegnap éjjel.
jún. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ma viszont nem működik rendesen.
jún. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Bocsánatot kérek, hogy nem reagáltam még, nem szabadkozok.


Köszönöm a tanácsot 1-es, de nem hozott eredményt a ChatGPT-hez tartozó cookie-k kitörlése.

Chrome-ban és Firefox Lite-ban is ugyanaz történik.

Azóta viszont egyszer jó lett és megkérdeztem a ChatGPT-t efelől. Többek között azt írta, hogy oka lehet, hogy túl sokan használják egyszerre, valamint magas ping miatt is történhetett, ami részemről esélyes, mert sokszor nem kellően jó a netem.


Köszönöm a többieknek is a válaszokat.


Majd lesz valahogy...


ChatGPT helyett mit szoktatok használni?

jún. 9. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!