Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valakinek csak az email...

Ha valakinek csak az email címét tudom viszont nem emailben beszéltünk hanem chaten ( Google) akkor megtudhatom valahogyan, hogy nagyjából hol van helyileg? Elég rejtély így a kiléte és jó lenne tudni nem e ismerős az illető vagy a környezetemből vki

Figyelt kérdés

jún. 25. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudható meg még nagyjából sem.
jún. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha email-ben beszéltetek volna sem tudnád meg. Ha gyanítod hogy ismered mért nem kérdezed meg? Az ilyen kérdéseknek úgy érzem mindig valami hátsó szándéka van, ha nem az lenne akkor egyszerűen megkérdeznéd akivel beszéltél. Megvan az elérhetősége semmi nem akadályoz meg...
jún. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem amit mondasz, de kétlem, hogy ha valakiről azt sejtem , hogy esetleg valótlanságot állít akkor majd megfogja nekem mondani ha rákérdezek. Nem azt gondoltam hogy személy szerint őt ismerem de egy vadidegen esetében bárki kiadhatja magát barkinek azt gondolom. Talán segítség lett volna ha esetleg megtudom, hogy a közelben van vagy sem. Esetleg meggyőződhettem volna hogy igaz amit állít. És mivel személy szerint nem ismerem jo lett volna tudni kivel is beszélek.
jún. 25. 16:20
 4/4 anonim válasza:
Hogyan ismerkedtetek meg, hogyan kezdtetek beszélgetni?
júl. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!