Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook főoldalán piros...

Facebook főoldalán piros 1-es, de belépve nem látok semmit, se üzenetet, se értesítőt, mi lehet?

Figyelt kérdés

Szóval főoldalon, míg nem vagyok belépve ott az 1-es. Belépek... máskor ilyenkor vagy van egy üzenet, vagy bármi, és kilépve el is tűnik a piros körben a szám. Most nem.

Belépek, se üzenet, se értesítő, nem lájkolták képemet és hozzá sem szóltak, meg sem említettek, de ott az 1-es kilépve. (Belépve sem látszik az 1-es, mint máskor...)

És NEM! Az ENGEDÉLYKÉRÉSEK között NINCS új dolog. Pár napja volt ott, mert valaki idegen írt nekem, de azt ahogy megtaláltam, el is tűnt akkor is az akkori piros szám. Most nincs ott újabb engedélykéréses üzenet.



Mi más okozhatja még a jelzést? MI az ami fontos lehet, de nem találom? MIt nézzek még?



2020. nov. 22. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi. Bugos. Az oldalak értesítéseinél mostanában egyre gyakoribb, hogy a főoldalon, a bal oldali menüsornál kitűzott oldalam linkje mellett ott van hogy X értesítés, aztán, ha rámegyek konkrétan az oldalamra, az értesítések száma kevesebb, esetleg 0. Valami csoportba írhattak és azt jelezné, vagy nem tudom. Ilyenkor érdemes az értesítéseknél az Összes olvasottnak jelölésére nyomni, ez talán megszünteti a te problémádat is a piros 1-essel kapcsolatosan, mert nálam működik az oldalamnál. Ha rányomok 1-2x az Összes olvasottnak jelölésére, már a főoldalon az oldalam linkje mellől is eltűnik a szám, tehát kinullázódik ott is. Egy próbát szerintem megér.
2020. nov. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazából nem a piros szám eltűntetése a célom, hanem megtudni/elolvasni/megnézni ami okán az oda került. Szóval gondolom lehet valami, ami érdekes számomra, csak nem találom. Az általad javasolt megoldással arrafele mennék, hogy ne szerezzek tudomást róla... Na nem ez kéne.


Hanem hogy megtaláljam a számot okozó VALAMIT! :)


Aki tudja írja meg! Köszipuszi

2020. dec. 2. 11:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, volt valami bejegyzés, amit időközben töröltek, vagy olyat posztoltak egy csoportba, amit te konkrétan nem látsz a láthatósági beállításai miatt, és azt jelzi, amiatt "ragad be" az az 1-es. Ki tudja, szerintem nagyon sok oda lehet ennek... Vagy csak simán bugos, ahogy írtam is.
2020. dec. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!