Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miert nincs mobilnet a Yetteln...

Miert nincs mobilnet a Yettelnel naponta tobbszor?

Figyelt kérdés

Masnal is van ilyen hogy napi tobbszor nincs net??? Nehany perctol akar 1-2 oraig terjedo idotartamra is! Akar főmunkaidoben is! Akar hetvegen, akar hetkozben, ejjel es nappal is elofordul!


A masik: nem talalja meg a tabletem a halozatot, mikor lemerult nullara, aramforrashoz csatlakoztatom es aztan 1-2 perc mulva ujrainditom! Fel-egy oraba is beletelik! Ez megy mar 1-2 eve!

7 eves az iPadem, es azelott ilyen nem volt! Amugy 7 eve vagyok Yettel mobilnet elofizeto.

Most az en gepem rossz vagy a Yettel??



jún. 19. 17:31
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Csak az a gond, hogy elore nem tudni,hogy mikor van ilyen, hogy nincs net!

Nem lehet kiszamolni. Van, hogy napi tobbszor nincs, van, hogy tobb napig semmi gond. Van, hogy nappal nincs net, van, hogy ejfelkor, van, hogy hajnali negykor. Teljesen valtozo.

Ja, mondjuk, ujrainditaskor nincs net, az igaz….ha nullarol elkezdem ujratolteni a gepet, olyankor…

jún. 19. 18:09
 12/18 A kérdező kommentje:
Amugy te Yettel mobilnet elofizeto vagy es nalad nem szokott kimaradni soha a net?
jún. 19. 18:10
 13/18 anonim ***** válasza:
Aha van Yetteles kártyám is, nálam egyedül a retyón nincs net, azon kivül bármikor bárhol stabilan van.
jún. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Kezdj el sétálgatni a lakásban és keresd a térerőt.

Ahol a legerősebbet találod, oda telepits le asztalt + széket s a továbbiakban onnan netezz.

jún. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha két évnél régebbi a SIM kártya, indoklás nélkül cserélik, természetesen ettől még mondhatod, hogy milyen hiba miatt kéred a cserét. Én is jártam már így, hogy a SIM kártya hiba miatt volt rossz az internet, a csere ezt megoldotta.
jún. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Igen, cserelik ingyen a yettelnel a sim kartyat? Aha, nem is tudtam. De amugy magamtol vehetek ujat, nem? 1000 ft kb., nem?
jún. 20. 15:16
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszi a jó tippeket.
jún. 20. 15:17
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszi minden válaszolónak.
jún. 20. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!