Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet bankolasnal egy...

Internet bankolasnal egy szurke kepernyo fogad. Mi a teendo?

Figyelt kérdés
Interneten szeretnek bankolni es amikor a szemelyes bejelentkezesre klikkelek akkor felugrik egy ablak ami szurke es semmi mas nincs rajta. A gepen Chrome van. Firefox alatt felugrott az ablak majd a firefox mindent mas ablakot becsukott es osszeomlott. Valakinek van otlete ,hogy mit kellene beallitani es hogyan? Elore is koszonet a segitsegert mindenkinek! :P
2010. okt. 22. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Szükszavuan kérdezel, de elmondom, én hogyan csinálom: A Googliba beírom a bankom nevét, és a googli egy csomó weblapot dob ki, ami az adott bankkal foglalkozik. Kiválasztok egy szimpatikus lapot, és megkeresem rajta a "Belépés lakóssági ügyfeleknek" Erre beadja azt a felületet, amin már csak a jelszavat, nevet, titkos jelszavat kell beírni. Soha nem lépek be elmentett oldalról, sőt ugyanarról a weblapról sem. Ha van még kérdésed, nyugodtan....
2010. okt. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy lehetne ezt bovebben kifejteni. Regebben mukodott es gond nelkul hasznaltam firefox alol. Aztan hipp hopp egyik naprol a masikra a szemelyes bejelentkezes helyett osszeomlott. Akkor telepitettem fel probakeppen a chrome-ot. Azzal mar odaig 'jutott' ,hogy feljon az ablak de csak egy szurke alaphatter van. Nem tolt semmit. Szerinte kesz az ablak betoltese.

Nem tudom te mire gondoltal ,hogy mikeppen lenne maskepp ha keresesen keresztul klikkelnek a bank oldalara... De azert probakepp kiprobaltam ugy is. Semmi sem valtozott. Tovabbra is varok valaszokat / otleteket. Koszi.

2010. okt. 23. 01:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs több tippem. Hiszen ez is csak egy weblap. Egyébként minden más lapon rendben működik az interneted? Csak azt tudnám javasolni, hogy hívd fel telefonon az adott bank ügyfélszolgálatát, és ő a bejelentkezésedet végig tudja követni. Vagyis látja, mikor mi történik az oldaladon.
2010. okt. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!