Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mekkora lehet az internet...

Mekkora lehet az internet sebessége?

Figyelt kérdés

Úgy értem hány GB lehet az adatforgalom az interneten 1s (azaz egy másodperc alatt)



Ki mennyire tippelne?


Anno 5 éve is feltettem máshol a kérdést

100 TB/sec volt a legnagyobb tipp


2011. dec. 5. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Az internet egy sok gépből álló hálózat. A sebességet legfeljebb két gép között tudod meghatározni.
2011. dec. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
akkora nem lehet mier még nem építettek olyan hálókártyát a világon szerver be ami azt a sebességet elbírnál. Az egyetemken van a györkérhálózaton 3 gigabit/sec. ettöl azárt az a terra elég messze van még egy seed szerver sem tudna ilyet csinálni pedig én jó párszor béreltem ilyet.
2011. dec. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam meg a kérdést akkor.

Az összes internetre kötött gép 1s alatt küldött és fogadott adatmennyiségének összege.

2011. dec. 5. 17:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Az összes internetre kötött gép, hova küld és honnét fogad adatot?

A gépek egymásnak küldenek és fogadnak? Ismét eljutottunk oda, hogy két gép közötti sebességről beszélünk...

2011. dec. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 100 KB/s körül szok lenni, de van amikor lemegy 20 KB/s-ra. Szolgáltató: DataTrans
2011. dec. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy TB-ban mérhető adatról van szó, ha a "mindenki-mindenkivel" című sztorit vesszük elő, de viszonylag pontosan megsaccolni lehetetlen. Találgatni, na azt lehet.

G.

2011. dec. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De mit saccolunk meg? Elméleti sávszélesség? Hálókártyát sávszélessége? Mivan akkor ha teszem azt két 10 Gigabites hálózat kommunikál egymással és mivan akkor ha egy 10 Gigabites hálózat kommunikál egy 100 Mbit-essel. Akkor első esetben 10 Gigabites sávszélről beszélhetünk míg a másodikban csupán 100 Mbitről. Ez 100 szoros különbség.

A kérdés, úgy ahogy van értelmetlen...

Legnagyobb elméleti adatátviteli sebességet szoktak mérni a hálózat két pontja között, arról lehet beszélgetni...

2011. dec. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!